גרנד כללית בגרנד קניון בחיפה

כללית בחיפה (צילום: דוברות הכללית)

כללית שכרה למעלה מ-1100 מ”ר בקומה 5- בגרנד קניון  למתחם שירות גדול שיכלול: מכון שיקום רב תחומי, מרפאה ראשונית, מרפאת יועצים ומוקד לבדיקות דם ואיסוף דגימות מעבדה

כללית מרחיבה את נוכחותה בגרנד קניון לאחר ששכרה שטח של למעלה מ- 1100 מ”ר בקומה 5-, בשכירות ארוכת טווח. רן אהרון, המנהל האדמיניסטרטיבי של כללית במחוז, מסר כי באתר שהושכר הולכות ונשלמות עבודות התאמה למרפאות ומכונים חדישים ומרווחים בהשקעה של מיליוני שקלים ותוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים לרווחת המטופלים והצוות. האתר עתיד להיפתח לשירות הקהל  בהדרגה, במהלך חודש יוני.

רונן נודלמן - גרנד כללית בגרנד קניון בחיפה (צילום: דוברות הכללית)
רונן נודלמן – גרנד כללית בגרנד קניון בחיפה (צילום: דוברות הכללית)

המתחם החדש יכלול מכון שיקום רב מקצועי מתקדם הכולל פיזיותרפיה ובהמשך גם ריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת. 

במכון הפיזיותרפיה החדש מתוכננות 20 מיטות טיפול שיפעלו במתחמים מופרדים, המאפשרים פרטיות למטופלים. כמו כן,מוקמים  בו מספר אולמות לתרגול, טיפול קבוצתי וסדנאות. 

המכון יאוייש ב-16 פיזיותרפיסטים להם מגוון רחב של תת התמחויות והוא יצוייד במיכשור חדיש ומתקדם, כולל עזרים לביצוע פיזיותרפיה וירטואלית. 

כמו כן, תועתק למתחם המרפאה הראשונית שפעלה עד כה בקומה מינוס ארבע, שבה צוות של מומחים ברפואת משפחה וילדים ומגוון רחב של יועצים מומחים. 

במקום יפעל גם מוקד לביצוע בדיקות דם ואיסוף דגימות מעבדה – שירות ללא תשלום שניתן בנוסף על בדיקות הדם שמתבצעות מידי יום בכל מרפאות כללית שיתרונו בזמינותו הגבוהה בשעות מוקדמות וללא צורך בתאום  תור.

גרנד כללית בגרנד קניון בחיפה (צילום: דוברות הכללית)
גרנד כללית בגרנד קניון בחיפה (צילום: דוברות הכללית)

רונן נודלמן – מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, מציין כי המכון החדש יפעל בנוסף על המכון הגדול והמרווח הפועל מזה עשרות שנים במרכז רפואי לין. הפעלתו במתכונת שיקום רב תחומי מהווה שידרוג השירות. היא משפרת נגישות למטופלים תושבי השכונות שעל ההר וכן זמינות טובה יותר של טיפולים לאחר שהמכון עתיד לפעול ברציפות מבוקר עד ערב, משך שעות רבות ביום ולכך חשיבות רבה נוכח הביקוש הגובר לטיפולי שיקום עם הגדילה באוכלוסייה, ההזדקנות והמודעות לתרומתם הבריאותית של טיפולי פיזיותרפיה ופעילות גופנית. 

בנוסף, יהווה מוקד בדיקות הדם בגרנד כתובת נוחה ונגישה למי שהופנה לבדיקות מעבדה.  במסגרת טיוב השירות דאגנו גם להעתיק את המרפאות הקיימות שלנו למתחם מרווח ומשופר כך שמטופלי כללית יקבלו במקום מעטפת שירות איכותית וידידותית.

גרנד כללית בגרנד קניון בחיפה (צילום: דוברות הכללית)
גרנד כללית בגרנד קניון בחיפה (צילום: דוברות הכללית)

הקמת מערך שירותי נוסף בגרנד קניון מתווסף למרפאות כללית סמייל ואסתטיקה. שכירת השטח הנוסף נעשתה כחלק מהתנהלות כללית כארגון דינמי שמתפתח ומתאים כל העת שירות בהתאם לשינויים החלים בעיר ולצרכים המשתנים של האוכלוסיה,  סיכם מנהל המחוז.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. אני אמר/ה

    מה עם רופא עיניים שכבר אין בגרנד קניון???