תרופות עד לבית לקוחות כללית מחוז חיפה וגליל מערבי

שירות תרופות עד הבית על ידי שליח - לריסה פבלצוב סגנית רוקחת במחוז חיפה וגליל מערבי

כללית מרחיבה את הפתרונות לקבלת תרופות בנוחות ותוך צמצום הצורך בהגעה לבית המרקחת. לאחר שכללית הפעילה במהירות, במהלך בידוד הקורונה, שירות של הכנת מארזי תרופות לאיסוף עצמי, ניתן מעתה גם להזמין הבאת התרופות אל בית המטופל.

בשירות החדש המטופל מזמין באמצעות אתר או אפליקצית כללית את התרופות ותמורת תשלום של 27 ₪ (פטור לבני 75 ואילך בתקופת הקורונה) יובא לביתו מארז התרופות בתוך פרק זמן של עד 72 שעות בשבוע עבודה, למעט מספר פריטים שיש באשר להם מגבלה.

התשלום מבוצע באמצעות הוראת התשלום הקבועה (בילינג). השירות פועל כיום גם באיזור הקריות (כולל הקיבוצים), בחיפה, בעכו, בקרית טבעון, בסמת טבעון, נופית, יגור, נשר, כפר חסידים ורכסים טירת כרמל ובנשר ויורחב בהדרגה לישובים נוספים ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי.

רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, מציין כי השירות החדש הוא נדבך נוסף בשורה של יוזמות בכללית להקלה על המטופלים בקבלת תרופות שיישומן הואץ בימי קורונה: מבוטחי כללית יכולים מזה זמן רב לקבל את מנת התרופות החודשית שלהם למשך 4 חודשים וכך מצטמצם הצורך להגיע לבית המרקחת ל-3 פעמים בשנה, ניתן לזמן תור לבית המרקחת ולהתקבל ללא המתנה, אפשר להזמין הכנת מארז התרופות לאיסוף עצמי ועתה, לאחר שבשיא משבר הקורונה הסתייעה אספקת התרופות לבית במתנדבים, ניתן לקבלן באמצעות שליח. מדובר בשירות שכללית עמדה להציע למבוטחיה בכל מקרה ואשר יישומו זורז בעקבות מגפת הקורונה ובעקבותיה החשיבות הנוספת בצמצום הצורך בהגעה פיזית לבית מרקחת והפחתת עומסים.

נוסף על כך, חתמה כללית על הסכם קונסיגנציה עם עוד 2 סניפי סופרפארם: בקרית חיים ובקרית אתא, שגם בהם יכולים מבוטחיה למשוך תרופות מרשם בהשתתפות עצמית בלבד, כמו בבית מרקחת במרפאה. כך היצע הכתובות לאספקת תרופות למבוטחים גדל עוד יותר, לאחר שלכללית יש מאות בתי מרקחת בכל מרפאה שלה ברחבי המחוז ועוד שורה של הסכמים עם סניפי הפארמים ובתי מרקחת פרטיים.

שירות אספקת תרופות על ידי שליח החל לפעול בחיפה ובקריות ויורחב בהמשך לרחבי מחוז חיפה וגליל מערבי.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

    יפה מאוד.שכללית החליטה לספק תרופות עד לבית.אני מקווה כי יתר קופות החולים,מכבי,לאומית ומאוחדת יעשו כך.

  2. אני אמר/ה

    זה לא צריך לעלות כסף לאף אחד, לא רק לגילאי 75 ומעלה