המרכז הרפואי לין בחיפה הואר בכחול-ירוק כהוקרה לאחיות והאחים של כללית במחוז

בניין לין הואר בכחול ירוק לרגל יום האחות הבינלאומי

המרכז הרפואי לין בחיפה, הואר בכחול-ירוק כהוקרה למאות האחיות והאחים של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי לרגל יום האחות הבינלאומי המצוין היום שלישי 12/5/20.

יום האחות הבינלאומי קיבל השנה משמעות יתרה על רקע תפקידם החשוב של האחים והאחיות בהתמודדות עם מגיפת הקורונה. כחלק משורה של מחוות לצוותי הסיעוד, הוחלט להאיר מבני בריאות בצבעי כחול ירוק שנבחרו כצבעי המחווה בעולם כולו. במסגרת זו הוארו מבני כללית ברחבי הארץ ובחיפה הוחלט להאיר את מבנה מרכז רפואי לין, אותו ניתן לראות גם כשצופים מרחוק מרכס הכרמל.

במחוז חיפה וגליל מערבי של כללית, שהוא הגדול בארץ יש צוות של כ-650 אחיות ואחים, בניהולה של רות ברוך. לחלקם הגדול תארים אקדמיים מתקדמים והכשרות בתחומים מקצועיים ספציפיים. הצוות עורך בימי שיגרה כ-1500 בדיקות ביום ומבצע מאות אלפי חיסונים בשנה.

בתקופה בה הקורונה, התבלטו אחיות כללית בהתגייסות שלהן למען המטופלים: איישו את מחלקת הקורונה בקהילה וליוו מרחוק למעלה מ-500 חולים שאושפזו בבית או בבתי מלון, 7 ימים בשבוע בוקר וערב, הגיעו לבתי מטופלים מבוגרים ועם ריבוי מחלות בניידות עד הבית, התייצבו בחליפות המיגון באוהלים וביקורונע שנע ברחבי המחוז ללקיחת דגימות קורונה וכמובן המשיכו לאייש את כל מרפאות כללית ברחבי המחוז ולטפל בפונים למרפאה או במעקב טלפוני.

בניין לין הואר בכחול ירוק לרגל יום האחות הבינלאומי

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

    יפה מאוד נקט המרכז הרפואי לין בחיפה שהאיר את הבנין כאות הוקרה לאחיות ולאחים העושים עבודת קודש.גם אנע מצדיע להם.