בדיקות קורונה בחיפה • כללית מפעילה מתחם בדיקות קורונה

כללית מפעילה החל מיום שלישי 12/5/20 אתר מרכזי לביצוע בדיקות קורונה הממוקם בסמוך למרפאת קריית שפרינצק. בין השעות 07:30-11:00


כללית מפעילה החל מיום שלישי 12/05/20 אתר מרכזי לביצוע בדיקות קורונה הממוקם בסמוך למרפאת קרית שפרינצק.

על הקמת האתר הוחלט לאחר שמתחם בדוק וסע של מד”א במרכז הקונגרסים נסגר, בנוסף מגיע קורונע כללית לשכונות השונות

כללית ממשיכה להיערך במהירות להנגשת בדיקות הקורונה למי שזקוק לבדיקה. עם העברת מלוא האחריות לביצוע הבדיקות על ידי קופות החולים וסגירת מתחם הבדיקות של מד”א בעיר חיפה, תופעל החל מיום שלישי 12 לחודש, עמדת בדיקות בצמוד למרפאת קרית שפרינצק של כללית, רח’ כרמיה 10.

הבדיקות מבוצעות למבוטחי כללית שקיבלו הפנייה מהרופא המטפל לפי קריטריונים רפואיים ונלקחות על ידי צוות כללית ממוגן. הבדיקות נערכות בימים א’-ה’ בשעות 07:30-11:00 בתיאום תור מראש באמצעות משרד מרפאת האם על מנת למנוע התקהלות ומשונעות למעבדת הקורונה הגדולה שהפעילה כללית בתוך המעבדה המחוזית שלה. התוצאות מתקבלות תוך 24 שעות.

רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי,

מציין כי כללית פועלת במהלך כל משבר הקורונה להנגיש את הבדיקות החשובת ומצילות החיים. היא היתה ראשונה להקים אוהלי בדיקות ברחבי הגליל המערבי בישובים שונים, בקריות, ביוקנעם, רכסים ועוד וכן את הקורונע – קרוואן מרווח שמגיע לשכונות השונות וצוות כללית מבצע בדיקות ליד בית המטופלים. כדוגמה השבוע מגיע הקורונע לטירת כרמל (יום שלישי) ולנווה שאנן (יום חמישי), שם כבר חנה בעבר.

קורונה – כל הכתבות

2 תגובות
  1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

    טוב עשתה כללית בנושא הקורונה.מקווה כי גם שאר קופות החולים,מכבי,מאוחדת ולאומית יעשו אותו דבר בעזרת השם.

  2. שרון אמר/ה

    שירות מעולה ,אין על הכללית – הם תמיד פה בשבילך

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.