אסון כבד נמנע: ארבעה בני משפחה מילטו עצמם מדירה בוערת ברחוב החשמל בחיפה

שריפה (צילום: כב"ה מחוז חוף)

שריפה פרצה בדירה ברחוב החשמל בחיפה. ארבעה צוותי כיבוי בפיקודו של רשף בני זכרייב הוזנקו לאירוע. בהגעת לוחמי האש זוהה עשן סמיך מיתמר מהקומה הרביעית והאחרונה במבנה. הצוותים חדרו לדירה, ביצעו סריקות באמצעות מצלמה תרמית לאיתור לכודים, במקביל להשתלטות על מוקד הבעירה במזרון בחדר השינה אשר נשרף כליל.

מכב”ה נמסר: אסון כבד נמנע כשארבעת בני המשפחה מילטו עצמם בקושי מהדירה הבוערת טרם הגעת הכוחות. חוקר דליקות יגיע לדירה לבירור הנסיבות.

שריפה (צילום: כב”ה מחוז חוף)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

4 תגובות
 1. ניסים אמר/ה

  רחוב החשמל רוב האנשים שמתגוררים בשכונה סטלנים 100%מישהו היה מסטול ונרדם עם סיגריה דלוקה ביד

 2. חיפאי אמיתי אמר/ה

  ברור לכולם שזו הצתה מכוונת על מנת להוציא כסף מהביטוח.הבתים שם לא שווים הרבה וממילא אף משפחה נורמלית לא מחפשת לקנות שם דירות לכן הפיתרון היעיל הוא לשכור עבריינים שישרפו את הדירות ואז פיצוי מחברת הביטוח.

  1. עו"ד לא ממומש, מתדלק בסוכנות חח אמר/ה

   ידבע.. 4 בני משפחה בטח 2 מהם ילדים או 2 מבוגרים עם הורים זקנים בבית, “בני אותה משפחה”… איך שלא תסתכל על זה אין מצב לכוונת מתכוון, אפאחד לא יעשה דבר כזה בשביל פיצויים של 15 אלף שקל במקסימום שבמקסימום.. רק עבודות שפכטל וצבע כי לא נגרם נזק בכלל לדירה חוץ מצבע בקירות ומזרון מפוייח.. ומצד שני חברת ביטוח תגבה מחיר חודשי גבוה עבור ביטוח לדירה בבניין ישן, ככה שגם אם יקרה משהו קריטי לדירה תיהיה בטוח שהביטוח ששילמת עדיין יהיה יותר גבוה ממה שתקבל.. מה גם שלא מבטחים היום קירות(ביטוח משכנתא דוגמא) מבטחים תכולה במקסימום.. סליחה על כינוי הגנאי בהתחלה אבל המוח שלך רץ מהר מידי זה לא יכול להיות מקרה של סחיטת ביטוח בשום צורה, בטוח שגם אין להם ביטוח. אכלו אותה עכשיו לפחות 20 אלף על שיקום הדירה והקירות, לא כולל רהיטים שנפגעו מעשן ופייח בשאר חלקי הבית ובנוסף הם פתוחים לתביעות מצד השכנים שניגרם נזק לדירה שלהם מהעשן שבקע מדירת “הסחטנים”.. 😉

  2. עו"ד לא ממומש, מתדלק בסונול חח אמר/ה

   התגובה הייתה אלייך חבר שלי רק שכחתי לתייג..:)