כדרוגל: מרדכי פיקר שחקן העבר של הפועל חיפה הלך לעולמו

אבל ירד על מועדון הכדורגל הפועל חיפה ובכלל בכדורגל הישראלי שנפרדו היום (ראשון, 10/05/20) משחקן העבר של קבוצת הכדורגל של הפועל חיפה מרדכי פיקר, שהלך לעולמו בגיל 78 לאחר מאבק ממושך במחלה קשה.

מרדכי פיקר, היה מזוהה שנים רבות עם האדומים מחיפה קבוצת הפועל חיפה כששיחק במועדון בין השנים 1962-1972, הוא היה נחשב לאחד משחקני ההגנה הבולטים ששיחקו בקבוצה והיה שותף לזכייה בשני גביעי המדינה הראשונים בשנת 1963 ו-1966, כמו כן פיקר רשם גם 2 הופעות במדי נבחרת ישראל. לאחר פרישתו מכדורגל בשנת 1976 הוא עבר לאימון כדורגל ואימן את קבוצות הפועל קרית אתא ותל-חנן, שנים רבות עבד בנמל חיפה.

מועדון הכדורגל הפועל “התאמה” חיפה, פרסם את ההודעה, להלן: מועדון הכדורגל הפועל התאמה חיפה, הבעלים יואב כץ הצוות המקצועי והשחקנים משתתפים בצערה של משפחה פיקר על מותו של מרדכי פיקר ז”ל שנפטר אחרי מאבק במחלה קשה. פיקר שיחק במשך 10 שנים בהפועל חיפה ונחשב לאחד משחקני ההגנה הבולטים בתולדות המועדון. לאחר שעזב את הפועל חיפה שיחק בהפועל קרית אתא ובהפועל עכו. יהי זכרו ברוך !”.

הלוויתו של מרדכי פיקר ז”ל התקיימה הערב (ראשון, 10.5.2020) בשעה: 18:15 בשער תמר בבית העלמין שדה יהושוע בחיפה, המשפחה תשב שבעה ברחוב סילבר 16 בנהריה.  

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

6 תגובות
 1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

  יהי זכרו ברוך.

 2. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

  יהי זכרו ברוך.למרדכי פיקר ז”ל

 3. אוהד אמר/ה

  יהי זכרו ברוך,היה אדם נפלא

 4. יוסי+החיפאי אמר/ה

  יהי זכרו ברוך . שחקן אמיתי ,שחקן נשמה

 5. מאיר אמר/ה

  מרדכי פיקר המגן האגדי של הפועל עכו וואוו החזרתם אותי 43 שנים אחורה .
  זכרונו לברכה

 6. דין+דין אמר/ה

  פיקר זל היה שחקן גדול בקבוצה גדולה הפועל חיפה בזמן צייקובסקי היתה אימת הליגה.יהי זיכרו ברוך.