רב"ט אסף סבה מחיפה נבחר למצטיין מח"ט אפרים

אסף סבה- מצטיין מחט אפרים (צילום: דו"צ)

השבוע נערך טקס מצטייני מח״ט אפרים ליום העצמאות. בין המצטיינים היה רב"ט אסף סבה מחיפה.

הטקס נערך במתכונת מצומצמת עקב נהלי הקורונה, שודר גם במתכונת "לייב" על מנת לאפשר למשפחות המצטיינים לראות את הטקס ולצפות בקרוביהם שקיבלו מצטיין מח"ט.

רב"ט אסף סבה, משרת בגדוד תעוז, גר בחיפה וקיבל הצטיינות לוחם מעברים בחיל המשטרה הצבאית. אסף, הוא חייל בודד אשר גר אצל סבא וסבתא לאחר שעד גיל 14 וחצי גדל בפנימיות.

אסף סבה:

כיום אני משרת כלוחם מעברים, ביום יום אנחנו עושים סיורים ובדיקות לרכבים. בהתחלה היה לי קשה, אבל השירות שלנו זה לא רק שמירה במחסומים, זה האנשים והחברים שלי והכל ביחד. במהלך שירותי הצבאי, יצא לי לתפוס שב"חים, כלי נשק וגם קצת אמל"ח. אנחנו תופסים מסתננים, ושב"חים שמנסים להיכנס לישראל. המוטו שלי בחיים הוא "כוון הכי רחוק, שים לך מטרה מול העיניים ותגיע אליה".

אל"ם יפתח נורקין, מח"ט אפרים:

השנה אנחנו מציינים את טקס המצטיינים במתכונת קצת אחרת, אך חגיגית ומרגשת לא פחות. במעמד הזה נוקיר את תודתנו לחיילים, לנגדים ולקצינים שפועלם משמש דוגמא ומופת לנו ולחברה כולה. צה"ל נשען על מפקדים וחיילים איכותיים. עלינו להבין את גודל המחוייבות והאחריות שעל כתפינו, ולהמשיך לשמש דוגמא ומופת לחברה כולה. מצטיינים יקרים: המשיכו לשאוף למצויינות- לא לשלמות. זכרו כי זו היא דרך חיים ואין לי ספק שתגיעו רחוק.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

    מזל טוב לאסף סבה מחיפה ,שנבחר למצטיין מח"ט אפרים.כל הכבוד אסף.

הגיבו כאן לכתבה