עדכונים בירוק – מכבי חיפה בכדורגל

דולב חזיזה נותח:

הקשר, דולב חזיזה, עבר היום (שלישי, 5/5/20) בהצלחה, ניתוח לתיקון בקע מפשעתי. חזיזה נותח בבית חולים במינכן שבגרמניה, אצל ד”ר אולריקה מושביק, שנחשבת למומחית בתחום.
השחקן יחזור לישראל בימים הקרובים וצפוי לחזור לפעילות בתוך כשלושה שבועות.

דולב אמר לאתר הרשמי של מכבי חיפה:
“אני רוצה להודות לאוהדים על התמיכה הגדולה ולמכבי חיפה על הליווי, מקווה לחזור כמה שיותר מהר”. הקשר מציג יכולת פנטסטית מאז תחילת העונה והוא הפך לאחד השחקנים האהובים על הקהל הירוק.

פרידה ירוקה בנוער:

אחרי עונה שהסתיימה בטרם עת ועם תואר אליפות, מחלקת הנוער משנה את פניה.
אחרי 13 שנות פעילות, יסיים יניב כהן, מנהל מחלקת הנוער את תפקידו בחודש יוני הקרוב, בהחלטה משותפת שלו ושל המועדון.
יניב הינו שחקן עבר של המועדון הירוק. הוא נמנה בתוך רשימה מפוארת של שחקנים בעלי עבר מרשים במדים הירוקים אשר עובדים כיום במכבי חיפה: ניר דוידוביץ’, רפי כהן החלוץ,  אלון חרזי, רפי אוסמו , מרקו בלבול ועוד’.
הוא שימש בעבר כמנכ”ל הפועל נצרת עלית מועמד להגיע למכבי נתניה בתפקיד דומה.

נשיא המועדון, יעקב שחר:
“במהלך שנות פעילותו של יניב, הגיעה המחלקה להישגים רבים, קבוצות רבות זכו באליפויות ובגביעים והחשוב מכל – שחקנים השתלבו בקבוצה הבוגרת והביאו אותה להישגים. שנותיו של יניב במועדון החלו עוד בצעירותו כחניך במחלקת הנוער וכשחקן בבוגרים. שנים רבות שיניב הוא חלק ממכבי חיפה ואני מודה לו על כך ומאחל לו בהצלחה בכל אשר יפנה”.

יניב כהן אמר:
“אחרי 13 שנים מאתגרות ומלאות בחוויות, בהצלחות אדירות, באליפויות וגביעים ובעיקר בסיפוק לראות עשרות שחקנים משתלבים בקבוצת הבוגרים ומביאים אותה להישגים גדולים, אני מסיים תקופה מדהימה בגאווה גדולה. אני בטוח שעוד שנים רבות יקצרו במועדון היקר לי, את פירות עבודתנו. אני רוצה להודות לכל המאמנים, השחקנים ואנשי הצוות איתם עבדתי במהלך השנים הרבות שקצרה היריעה מלהכיל. תודה גדולה לאיתמר צ’יזיק ולאסף בן דב, שליוו אותי כל השנים בחום ובחיבוק. תודה ענקית ואחרונה ליענקל’ה ולעוזי היקרים, שתמכו ונתנו הכל שאצליח.
אני מאחל בהצלחה ותמיד אוהב ועכשיו פניי לאתגרים חדשים”.

מנכ”ל המועדון, אסף בן דב:
“תרומתו של יניב למכבי חיפה גדולה. זוהי תרומה שהביאה אותנו להישגים בעבר ועוד תביא אותנו להישגים בעתיד”.יניב כהן גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה מגיל 14, אצל אשר עלמני וג’וני הרדי. הוא עלה לבוגרים בעונת האליפות של 88/89 ורשם במדי מכבי חיפה 68 הופעות כשחקן. בשנת 2007, לאחר שהיה מנכ”ל של הפועל נצרת עילית, הובא יניב לנהל את מחלקת הנוער של מכבי חיפה. בתקופתו הוקמה הפנימייה בכפר גלים ומחלקת הנוער בנהלל

יניב כהן (צילום: מכבי חיפה - האתר הרישמי)
יניב כהן (צילום: מכבי חיפה – האתר הרישמי)

ביקור מפתיע:

נשיא מועדון מכבי חיפה ביקר אמש באימון הקבוצה. בעלי הקבוצה שחגג לא מזמן 79 החליט להפתיע את שחקני הקבוצה בכפר גלים וזאת לאחר שאושרה היציאה מהבתים כחלק מהקלות הקורונה. שחר לא דיבר עם שחקני הקבוצה במרוכז אך הופעתו גרמה להתרגשות והרמת מצב הרוח בקרב השחקנים.

יעקב שחר (צילום: מכבי חיפה - האתר הרישמי)
יעקב שחר (צילום: מכבי חיפה – האתר הרישמי)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

    אלה עדכונים חשובים.תודה לאלעד שפירא

  2. יוני אמר/ה

    דולב חזיזה לא מענין אף אחד.תרבות הכדור עגל זאת תרבות יון שבחרה להרחיק את היהודים מיהדותן.וזאת אני אומר בתור חילוני.שיהיה לכולנו רק בריאות.עדיף לקרוא ספרים בבית.