כדורגל: בצל משבר הקורונה מכבי והפועל חיפה קוראות “תחזירו לנו את הכדורגל”

מועדוני הכדורגל של מכבי והפועל חיפה יצאו הבוקר (ראשון, 03/05/20) בקמפיין משותף ביחד עם כל קבוצות ליגת העל ומנהלת הליגה בקריאה נרגשת הקוראת לממשלה ומשרד הבריאות לאשר את חידוש עונת המשחקים 2019/20, כשכולם מחכים להחלטתו של הפרופ’ איתמר גרוטות, הקמפיין נועד להפעיל לחץ על מקבלי ההחלטות שיאפשרו לכדורגל לחזור בהקדם. אם משרד הבריאות לא יאפשר עוד השבוע לקבוצות חזרה לאימונים מלאים תוך הסכמה שבחודש יוני הליגה תחודש ללא קהל – הליגה צפויה להיות מבוטלת.

וידאו

כל קבוצות ליגת העל התאחדו והעלו היום סירטונים בהם מופיעים השערים גדולים שלהם מעונה זאת שעדיין לא הסתיימה לה ובו הם קוראים פה אחד: “תחזירו לנו את הכדורגל”. כל קבוצה בחרה לציין את אחד משעריה הגדולים שכבשו העונה ואחד הרגעים הגדולים כשקבוצת מכבי חיפה בחרה את המשחק ששוחק העונה באיצטדיון ע”ש סמי עופר בחיפה כשהוא ריק מקהל (בשל תחילת התפרצות נגיף הקורונה בארץ) משחק העונה בו מכבי תל אביב ניצחה במשחק 3:4 את מכבי חיפה עם שער הניצחון המרהיב של יונתן כהן בדקה ה-93.

בימים קשים ולא פשוטים אלה, קבוצות מכבי והפועל חיפה ביחד עם כל קבוצות ליגת העל ומנהלת הליגות מחכות להחלטה של משרד הבריאות, שיקבע מתי הם יקבלו אישור לחדש את פעילותם ובכך להביא את סיומה של העונה שתשוחק על כר הדשא, ולא כפי שהוחלט במדינות אחרות באירופה כמו הולנד וצרפת לסיים את העונה סופית.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

    תחזירו לנו את הכדורגל.הפועל חיפה.מכבי חיפה.חשוב