נצ”מ ניר יונה כהן נכנס לתפקיד מפקד תחנת זבולון

נצ"מ ניר יונה כהן (צילום: משטרת ישראל)

ניצב משנה ניר יונה כהן, נכנס היום ראשון 3/5/20 לתפקיד מפקד תחנת המשטרה זבולון בטקס שנערך במרחב אשר. נצ”מ יונה מחליף בתפקידו את נצ”מ קרני, שמסיים כהונה של 4 שנים בתחנה וכעת מקודם לתפקיד קצין אגף המבצעים של מחוז חוף.

טקס חילוף המפקדים התקיים במתכונת מצומצמת בשל מגבלות צו השעה והועבר באמצעים טכנולוגיים בזמן אמת, לסגל הפיקוד הבכיר של המשטרה ומשפחות הקצינים.

נצ”מ ניר יונה ונצ”מ קובי קרני (צילום: משטרת ישראל)
נצ”מ ניר יונה כהן (צילום: משטרת ישראל)

נצ”מ ניר יונה כהן, מפקד תחנת זבולון הנכנס בן 43 תושב עפולה בזוגיות ויש לו שלושה ילדים. הוא בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במזרחנות ובקרמינולוגיה. החל את דרכו במשטרת ישראל בשנת 94 כלוחם מג”ב בגזרת טול כרם ומילא שורה של תפקידי פיקוד, בהם: מפקד קורס מ”כים במג”ב, מפקד יס”מ מחוז חוף, סגן מפקד תחנת זבולון ומפקד תחנת אום אל פאחם בשלוש שנים האחרונות.

נצ”מ קובי קרני (צילום: משטרת ישראל)

נצ״מ קובי קרני, מפקד תחנת זבולון היוצא בן 49, תושב כרמיאל, נשוי ואב לשלוש. הוא בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בהיסטוריה של המזרח התיכון. החל את דרכו כלוחם במג״ב ומילא מגוון תפקידים במג״ב בינהם: מדריך במגמת לוט״ר, סגן מפקד יחידת אלון, מפקד מתקן 302, מפקד פלוגה במג״ב אי״וש, מפקד פלוגה במג״ב ירושלים, קצין מתקנים ארצי וכן הקים את יחידת שחר 101 במג״ב חוף. במחוז חוף כיהן כמפקד תחנת עכו ומפקד תחנת זבולון בארבע השנים האחרונות. במהלך שירותו קיבל מצטיין קורס מכ״ים, מצטיין קורס קצינים, מצטיין נשיא המדינה, ומצטיין מג״ב. עם סיום תפקידו כמפקד תחנת זבולון הוא נכנס לתפקיד קצין אגף המבצעים של מחוז חוף

ניצב פרץ עמר - מפקד מחוז חוף בטקס השקת הרכבים החדשים 27/11/2018 (צילום: דוברות משטרת מחוז חוף)
ניצב פרץ עמר (צילום: דוברות משטרת מחוז חוף)

מפקד מחוז חוף של המשטרה, ניצב פרץ עמר:

היום זהו יום חגיגי לתחנת זבולון, למרחב אשר ולמחוז. לגזרת תחנת זבולון מאפיינים ייחודיים ואתגרים עצומים הן בהיבטי השירות לתושבי הסביבה דרך הטיפול בתופעות הפשיעה והן בהתמודדות עם אתגרים ביטחוניים ואחרים, וביום זה מועברת האחריות הגדולה מידע קובי לידי ניר.

למפקד היוצא ניצב משנה קרני אמר: נכנסת לתפקיד לפני ארבע שנים לאחר תקופה בה לא היה מפקד תחנה. מיד הבנת שהאתגר לא פשוט והתמודדות איתו בצורה הראויה ביותר. פעלת במקצועיות ובנחישות לשיקום האקלים הארגוני בתחנה. עם הזמן התחנה הפכה למובילה הן במישור המבצעי והן במישור הקהילתי. נבחרת לתפקיד משפיע ומרכזי בארגון ובמחוז. אין ספק כי גם בתפקיד זה תדע להביא את יכולותייך ואופייך הנעים לטובת המחוז כולו.

למפקד הנכנס ניצב משנה ניר יונה אמר: שימשת כמפקד תחנת אום אל פחם כשנתיים וחצי בהם הובלת תהליכים משמעותיים להתעצמות התחנה והעצמת השוטרים. הנך מנהיג יוזם, מוביל ונמצא תמיד לצידם של שוטרים, מלווה אותם ודואג אישית לכל פרט בעניינם. מהווה דוגמא לכל אחד ואחד מהשוטרים בבחינת נאה דורש ונאה מקיים. אין ספק כי אתה האיש הנכון להתמודד בעת הזו עם האתגרים המשמעותיים הנמצאים על סדר יומו של המחוז והמרחב ואני בטוח שתעמוד בהם באופן מכובד וראוי.
נצ”מ ניר יונה ונצ”מ קובי קרני (צילום: משטרת ישראל)

קורונה – כל הכתבות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

4 תגובות
 1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

  ברכות חמות לנצ”מ ניר יונה אשר נכנס היום,יום ראשון, לתפקיד מפקדת תחנת זבולון במשטרת ישראל.כל הכבוד לך ניר.מעולה.מקסים .אתה ,ניר, ראוי לכל הערכה והוקרה.שבוע טוב.ושיהיה במסל.ברוך אתה יהוה אליהנו מלך העולם שהחינו וקימנו והגיענו לזמן הזה.בהצלחה ניר מנני רפי רפול – חסון,עיתונאי בכיר

 2. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

  תיקון: שיהיה במזל .

 3. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

  ממני

 4. ישראל בן לייש אמר/ה

  הוא כבר קיבל את התדריך שעם חיים צורי בקרית מוצקין לא מתעסקים? הוא כבר נפגש איתו ורעייתו לחפיפה?