ראיון עם אביה של הדס בת ה-11 המאושפזת במצב קשה בטיפול נמרץ ילדים ברמב”ם • “אנחנו שבורים וחסרי אונים”

אליהו ביטון, תושב אלעד, שבתו הדס בת ה- 11 מאושפזת בטיפול נמרץ ילדים ברמב״ם בחיפה הגיע היום שני 27/4/20 להיות לצידה.

האב ביטון מספר:

הדס אובחנה כחולת קורונה ביום 3/4/20 ולא היו לה תסמינים. בשבוע שעבר התפתח אצלה חום גבוה וסבלה מכאבי בטן ופנינו אותה באמבולנס לבי”ח פוריה. היא היתה כאובה ולא היה לה תאבון. בתור אבא הרגשתי חסר אונים כי אני לא יכול לעזור לה. היא קיבלה עירוי ומרוב שקיבלה עירויים הגוף כאב כי חיפשו לה עוד וריד כדי להכניס דרכו את העירוי היא צועקת ואני פשוט בוכה.

היא היתה תחת השגחה ביצעו לה אקו לב וצילומים וראו שיש התדרדרות בתפקוד הלב שלה והוחלט להנשים אותה על מנת למנוע קריסה של מערכת הנשימה. לאחר מכן העבירו אותה מפוריה לבית חולים רמב”ם. התחושה מאוד קשה הילדה מאוד סבלה ואני ואמא שלה רחוקים ממה אנחנו נשברים. אך יחד עם כל הכאב {גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי| ואני ממש קרוב לבורא עולם ומקבל כוחות של תקווה ואמונה, שבעזרת השם היא תבריא ותצא מזה. אני רוצה להודות לכל הצוות הרפואי ברמב”ם, בפוריה בחמ”ל, לפיקוד העורף ולכל עם ישראל על החיבוק בשמי ובשם אשתי. אני מבקש מכל עם ישראל לקרוא פרק תהילים להדס בת אורה. זה מאוד יעזור.

קורונה – כל הכתבות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

5 תגובות
 1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

  אליהו ביטון אני איתכם.מאחל רפואה שלמה לבת.

 2. מוטי רוט אמר/ה

  ערב טוב
  בריאות שלמה ומהירה לילדה, אך על נא תשכחו שהצוות הרפואי ברמב”ם מורכב מבני עדות רבות שמרכיבות את המדינה הזו וצריך לראות או ם באור אחר מאשר מציירים לכם בחוגים שלכם.
  מקוה שהילדה תבריא ותוכל להיות מסביר לאחווה בין כל הקצוות הבונים את הארץ הטובה של כולנו.

  1. טוטי אמר/ה

   חוצפן. זה הזמן עכשיו להטיף לו מוסר?

   רפואה שלמה לילדה. אל נא רפא נא לה

 3. שמיל אמר/ה

  בריאות בריאות לילדה שתחזור במהרה להוריה בריאה אמן

 4. גילה אמר/ה

  א. ברוך השם שהבת נרפאה. ב. תהיו אחראים יותר להבא. הקשיבו להנחיות. ליבשו מזכות. אל תלכו להתקהלות במירון בל”ג בעומר ואל תסכנו את כולנו. זה לא הוגן!