הסרט שלא נגמר • עדכון מהמו”מ על תנאי שחקני הפועל חיפה בכדורגל • משבר הקורונה

שוב פיצוץ במו”מ בין שחקני הפועל חיפה לבין בעלי הקבוצה.

עד שנרגעו הרוחות והיה הרושם שהצדדים עלו על דרך המלך והם לקראת סיכום, שוב סוער ובקרב השחקנים נראה שאין אור בקצה המנהרה. בנוסף למריבה של שני הצדדים, יש את הצד השלישי של ארגון השחקנים, המעורב בתנאי העסקתם מול הנהלת הקבוצה.

מהפועל חיפה נמסר בתגובה:

“בניגוד לטענות שמעלה ארגון השחקנים, המציאות היא הפוכה. בכל פעם שאנחנו מגיעים להסכמות עם ארגון השחקנים ועורכי הדין לקראת חתימה, כפי שקרה אתמול, צצות להפתעתנו דרישות חדשות.

המועדון והעומד בראשו עושים מאמצים להגיע להסדר הוגן מול השחקנים לתיקון שכרם על אף שאיננו מחוייב בדין לעשות זאת, אך כאמור אלה שמים מכשולים חדשים דוגמת העלאת נושא תשלום מענקי הפליאוף, נושא שלא הועלה לו פעם אחת בשבועות בהם מתנהל המו”מ, עד הימים האחרונים.

בשיחה שהתקיימה אתמול, ה’, 23/4/20, בה היו שותפים, הבעלים יואב כץ, נציג ארגון השחקנים משה מישאלוף ועורכי הדין של הצדדים ובסיוע המאמן חיים סילבס, שנרתם לבקשת יואב כץ, כבר הגענו לנוסח סופי לחתימה, אבל שוב עלה נושא מענקי הפליאוף, מענק שבלאו הכי אמור להיות משולם על פי החוזים מתקציב העונה הבאה, ולכן אין זה הזמן לדון בו.

השחקנים צריכים לזכור שלא רק הם העפילו לפליאוף העליון, אלא גם מועדון כדורגל הפועל חיפה שהיה צפוי ליהנות מהכנסות, כתוצאה ממכירת כרטיסים, זכויות שידור, מענקי מיקום וספונסרים, הכנסות שנאמדות במיליוני שקלים רבים, מקורות הכנסה שנעלמו בן רגע, וכלל לא ברור אם יתקיימו משחקי הפליאוף, (וגם אם יתקיימו יהיו ללא קהל).

השחקנים, בהתעקשותם לדון בנושא זה כעת, עלולים להביא להרס הפועל חיפה ועתיד המועדון אשר מפרנס אותם ביד רחבה. ובאשר למשה מישאלוף, ראוי לעסקן כמוהו שעובד באיגוד השחקנים לנהל את המו”מ בדרך ארץ ובכבוד ולא להשמיץ את מי שמעביר מדי שנה מליוני שקלים רבים מכיסו הפרטי לתפעול המועדון”.  

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.