מינהלת ההורים חיפה • סטארטאפ חיפאי בפורמט וירטואלי חדשני

פעילות מינהלת ההורים בחיפה הותאמה, בצו השעה, בפורמט וירטואלי חדשני:
הרצאות, סדנאות ומפגשי יעוץ מועברים חינם ע"י מנהלת ההורים חיפה לתושבי העיר בעברית, ערבית, רוסית וצרפתית.

הפעילות המותאמת לכל צרכי הקהילות בעיר חיפה וממומנת במלואה ע"י העירייה, במטרה להעמיק את הנוכחות ההורית בחיי הילדים, לשפר את התקשורת ביניהם, לחזק את התא המשפחתי כתומך בהצלחה של הילדים ולקדם דיאלוג ושותפויות במרחב החינוכי קהילתי.

סיגל ציוני חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך בעיריית חיפה, מסרה לחי פה:

אנו גאים במודל ייחודי פורץ דרך שאין כמותו בכל הארץ – חיפה מדברת הורות ובנתה תשתיות איתנות ומשמעותיו שמוכיחות את עצמן בשיגרה וביתר שאת גם במצבי חירום.
מינהלת ההורים נותנת קשת רחבה של שרותים שהותאמו גם למרחבים הוירטואלים ולמציאות המורכבת איתה מתמודדים ההורים בימים אלה. החלטנו לתגבר את פעילות מנהלת ההורים ולתת חלופות אקטואליות ורלוונטיות בהתאם להנחיות משרד הבריאות באמצעות אמצעים דיגיטאלים.


על מנת לוודא כי הפעילות אכן מותאמת לצורכי ההורים בכלל ובימים אלה בפרט מקיים צוות המינהלת על בסיס קבוע חשיבה מקצועית המתאימה את התכנית לאתגרי השעה ולשינויים שנוצרו בתא המשפחתי. סדנאות ההורים מותאמות לכל הקהילות המתגוררות בחיפה וכוללות גם סדנאות לקהילה הערבית, הדתית לאומית, החרדית והרוסית. כמו כן מותאמות הסדנאות להורי מתבגרים, הורים לילדים בגיל הרך והורים לתלמידי בתי הספר היסודיים, להורים גרושים ולאלה הנמצאים בתהליכי גירושין.

בנוסף מציעה מינהלת ההורים מענה גם ל״סבוש וסבתוש״ ומגוון הדרכות פרטניות, במסגרתן יכול ההורה לשתף ולהתייעץ בשיחות טלפון אישיות בכל הקשור להתמודדות עם אתגרי השעה. ההדרכות ניתנות במימון עיריית חיפה ללא עלות לתושבי העיר ע"י מיטב אנשי המקצוע בעברית, ערבית, רוסית וצרפתית.

4 תגובות
 1. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  אני גאה בך סיגל עציוני חברת מועצת העיר חיפה ומחזיקה בתיק החינוך.יפה סיגל חברתי היקרה.חג שמח סיגל לך ולמשפחתך.

  1. אסתי אמר/ה

   את סיגל מודל לתפארת חינוך חיפה,אני כל כך שמחה בשבילך מגיע לך!!אני יודעת שתתרמי לעיריית חינוך רק דברים באמת ערכיים.

 2. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  סיגל ציוני

  1. אסתי אמר/ה

   את סיגל מודל לתפארת חינוך חיפה,אני כל כך שמחה בשבילך מגיע לך!!אני יודעת שתתרמי לעיריית חינוך רק דברים באמת ערכיים.

לא ניתן להגיב