טורניר FIFA 2020 לבני נוער במהלך חג הפסח בחסות החברה הכלכלית לחיפה • ההשתתפות מהבית

עו"ד דוד עציוני (צילום: יח"צ)

החברה הכלכלית לחיפה בשיתוף סוני פלייסטיישן יעניקו חסות לטורניר FIFA 2020 לבני הנוער בחיפה שיוכלו להתחרות מהבתים. בטורניר תינתן אפשרות להשתתף לכל מי שמחזיק בביתו קונסולת משחקים מדגם “פלייסטיישן”. בנוסף, תפתח תחרות דומה גם למי שברשותו קונסולת “X-Box”.

שלב המוקדמות בטורניר יתקיים במהלך חוה”מ פסח, בימים ראשון ושני 12-13/4, ושלב הגמר בטורניר יתקיים ביום חמישי 16/04/20. הזוכים במקומות הראשונים יקבלו סט אוזניות לגיימרים וג’ויסטיקים המותאמים לקונסולות המשחקים שברשותם.

הרשמה לעדכוני חי פֹּה בערוצים הבאים:
וואטסאפטלגרםאפליקציהניוזלטריוטיוב

מטרת הטורניר הנה לאפשר לבני הנוער בעיר המסוגרים בביתם לאור התפשטות נגיף הקורונה להנות משבירת השגרה ולקיים אינטראקציה עם בני גילם באופן שמאפשר שמירה על בריאותם במסגרת הנחיות משרד הבריאות. השתתפות בטורניר לבני נוער חיפאים שברשותם קונסולת.

משחק מתאימה מתאפשרת באמצעות הרשמה הפתוחה כבר כעת בלינקים הבאים:

עו”ד דוד עציוני (צילום: יח”צ)

עו”ד דוד עציוני, יו”ר החברה הכלכלית לחיפה וסגן ראש העיר חיפה:

חג הפסח הזה מאד שונה מכל שנה אחרת לאור הנסיבות. אנחנו שמחים לתרום מעט בכדי לאפשר לבני הנוער בעיר הפוגה משמחת וקצת מאתגרת. אנו מודים לסוני פלייסטיישן על ההירתמות ושיתוף הפעולה. אנו קוראים לכל תושבי העיר להקפיד, גם בחג, על הנחיות משרד הבריאות כדי שכולנו נוכל לחזור ביחד לשגרה מבורכת כמה שיותר מהר. אני מאחל חג שמח לכל תושבי חיפה ובטוח שביחד נעבור את המשבר הזה.
אור שחף (צילום: ירון כרמי)
אור שחף (צילום: ירון כרמי)

אור שחף, מנכ”ל החברה הכלכלית לחיפה:

בימי שגרה אנו בחברה הכלכלית פועלים לתחזק את האקו-סיסטם החיפאי, ולייצר בעיר קהילה כלכלית חזקה שמשלבת בריאות, ביומד, היי-טק ואקדמיה. מצאנו לנכון להירתם גם בחירום כיוון שאנו מאמינים כי בימים כאלה יש לביטוי אקו-סיסטם משמעות כפולה בניסיון לתת כתף ולעזור בכל צורה. אנו שמחים על האפשרות שיש לנו לתרום במעט לשיפור מצב הרוח של בני הנוער בעיר והוריהם.

קורונה – כל הכתבות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. נור-אלדין עבאסי אמר/ה

    איך נרשמים

  2. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

    יישר כוח לדוד עציוני ולאור שחף על מתן החסות.יוזמה טובה.כל הכבוד לכם.