הגוף בארץ, הלב בחו”ל • המגן הספרדי של מכבי חיפה, ליו קסטיאנו

שחקניה הזרים של מכבי חיפה נשארו בארץ בהנחיית המועדון והם מתעדכנים על הנעשה במדינתם דרך אמצעי המדיה השונים.

ליו מודאג:
“עצוב לי לראות את התמונות מספרד”.
כך אומר המגן הספרדי, ליו קסטיאנו, אשר שומע על מספר המתים הבלתי-נגמר בארצו וממש מודאג. כאן בישראל הוא אשתו והילדה חיים בשגרת קורונה, אבל נמצאים בקשר רציף עם הבית.

“המשפחה שלי באליקנטה בסדר, אבל התמונות מספרד קשות מאוד”.     
ספרד, יחד עם איטליה, הפכו בימים אלה למדינות המוכות ביותר של מגפת הקורונה. שחקן הקבוצה הספרדי, ליו קסטיאנו, מתעדכן בביתו שבחיפה על הקורה בארצו ונשמע מודאג מאוד.

“המצב בספרד  חמור מאוד, התמונות משם קשות. יותר ויותר מתים  מדי יום וזה לא נגמר. עצוב לי מאוד על מה שקורה במדינה שלי. זה לא ייאמן. לפי החדשות אומרים כי השיא עומד להגיע בקרוב, אך כרגע הוא ממשיך לעלות ואני מודאג מאד ומתפלל שזה יגמר”.

אתה בקשר עם המשפחה? איך הם מסתדרים?
“המשפחה שלי בסדר. באזור אליקנטה, האזור בו הם גרים, עדיין לא היה מקרה. הם כלואים בבית מאז 14 במרץ. אני בקשר יומיומי איתם וכולנו מודאגים. מצב לא קל”.

איך אתה מסתדר עם  הקורונה כאן?
“אנחנו פה בישראל מסתדרים טוב. המועדון דואג לי להכל וכל דבר שאני צריך מטפלים בו בשבילי. אני מודה לכולם. כל בוקר אני מתאמן או בכפר גלים או בבית. באופן אישי כמעט התאוששתי מהפציעה. אשתי והבת שלי לא עוזבות את הבית. אנו שמחים על זה שאנחנו פה אבל מצטערים מאוד על הנעשה בספרד ולא מצליחים ליהנות מחיפה בגלל הנגיף הזה”.

תודה רבה ורק שנהיה בריאים.
“תודה. כולנו מתפללים לטוב”.

ליו קסטיאנו (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)
ליו קסטיאנו (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.