על קורונה וילדים • אתם שואלים – מומחי רמב”ם עונים • בשלישי 31/3 בשעות 11:00-11:30

האם כל חום או שיעול של הילדים צריך להקפיץ אותנו בימים אלה? מה עושים כשילד צריך לראות רופא? איך אנחנו שומרים על סדר יום של הילדים בתקופה של אי וודאות וממה הכי צריך להיזהר כשאנחנו בבית?


כל כך הרבה שאלות יש לכולנו כעת בימים האלה, ומומחי רמב”ם: פרופ’ איתי שביט, מנהל מיון הילדים ברמב”ם ושגית זאבי, מנהלת השירות הסוציאלי בביה”ח, יעשו לכם קצת סדר בכל מה שקשור לנושא ויהיו איתכם בשידור חי כדי לענות.

וידאו

על קורונה וילדים: אתם שואלים – מומחי רמב"ם עונים

על קורונה וילדים: אתם שואלים – מומחי רמב"ם עוניםימי הקורונה עוברים על כולנו באי וודאות. כל כך הרבה שאלות יש לרבים מאיתנו, ומומחי רמב"ם כאן כדי לענות. הבוקר אנחנו בשידור חי בעמוד הפייסבוק שלנו עם דר' אורן פלדמן, סגן מנהל מיון הילדים ברמב"ם ושגית זאבי, מנהלת השירות הסוציאלי בביה"ח שיעשו לכם קצת סדר בכל מה שקשור לנושא של ילדים וקורונה. אתם מוזמנים להצטרף אלינו לשידור חי, פה בעמוד רמב''ם הקריה הרפואית ולהציף את כל מה שמדאיג ומסקרן אתכם לגבי הילדים בימים אלו. אנחנו מחכים לשאלות שלכם. #יחד_ננצח.

פורסם על ידי ‏רמב''ם הקריה הרפואית‏ ב- יום שלישי, 31 במרץ 2020

מחר שלישי 31/3/20 בשעות 11:00-11:30, אתם מוזמנים להצטרף לשידור חי, בעמוד רמב”ם הקריה הרפואית ולהציף את כל מה שמדאיג ומסקרן אתכם לגבי הילדים בימים אלו. בנוסף, אתם מוזמנים לשלוח את שאלותיכם מראש לעמוד רמב”ם הקריה הרפואית בפייסבוק, וכמובן – להצטרף בזמן אמת.

https://www.facebook.com/RambamHCC/

2 תגובות
  1. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

    כל הכבוד למומחי רמב”ם בחיפה על התשובות הנכונות שלהם.

  2. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

    יישר כוח לכם חברות וחברים המומחים האדיבים מרמב”ם.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.