טיפול טלפוני עם הרופא האישי בכללית

רופא און ליין - כללית (צילום: דוברות כללית)

נוכח ההמלצות להימנע מהגעה למרפאה ככל שניתן והנתונים שמראים על ירידה ניכרת בפניות מטופלים למרפאות, פתחה כללית, שממשיכה להפעיל את כל מרפאותיה ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי, אפיק שירות חדש שיאפשר לקבל טיפול ללא הגעה למרפאה, באמצעות שיחה טלפונית עם הרופא האישי.

בשירות זה, ניתן לזמן ביקור טלפוני מוסדר אצל רופא הילדים או המשפחה האישי, בפניה באפליקציה או באתר. לרופא מוקצה זמן ייעודי למפגש טלפוני עם המטופל שלו, ממש כמו בפגישה אישית והוא מתעד את הכול בתיק האישי, מנפיק מרשם וירטואלי לתרופות, או הפניה לבדיקות, למיון וכו’ עפ”י הצורך.

רונן נודלמן (צילום: סמר עודה כרנתינג’י)

רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי: שירות זה מתווסף למסלולי שירות הייעוץ און ליין בכללית שפועלים כרגיל ואף הורחבו משעות הבוקר לשוהים בבידוד. שירות הייעוץ און ליין מאפשר לקבל ייעוץ רפואי מרחוק על ידי מומחים ואף להיעזר בתוצאות מכשיר הטייטו למי שרכש את המכשיר לבדיקה עצמית בבית. עתה ניתן גם לקבל ייעוץ ישירות מהרופא האישי המוכר לך במרפאת האם שלך.

אנו פועלים למציאת פתרונות בהתאם למציאות המשתנה, כדי להבטיח שהמטופלים שלנו מקבלים מענה גם במציאות המאתגרת של הקורונה, כשהם נדרשים להימנע מהגעה שלא לצורך למרפאות, להיות בבית, להיות בבידוד. כמו כן, אנו מכינים תשתית למרפאות ייעודיות שיטפלו רק במטופלים שנמצאים בבידוד. כהכנה לקראת הפעלתן נערך אתמול, בשיתוף עם פיקוד העורף ומשרד הבריאות, תרגול ותדרוך של צוות של מרפאה באזור הקריות.

שירות השיחות הטלפוניות החל לפעול בכללית גם לשיחות טיפול ממושכות עם הפסיכיאטרים וצוות הפסיכיאטריה במערך בריאות הנפש בקהילה ובמהלך הימים הקרובים תותקן גם תוכנה לניהול שיחה טיפולית בטלה – רפואה בתחום הפסיכיאטריה, תוך הקפדה מלאה על סודיות רפואית.

רופא און ליין – כללית (צילום: דוברות כללית)

קורונה – כל הכתבות

4 תגובות
 1. חיפאית 999 אמר/ה

  שירות מצויין, פועל מצויין, יש מקום לשירות כזה כל השנה, לא תמיד יש צורך בבדיקה גופנית.

 2. רונית אמר/ה

  והם ממש לא חוזרים

 3. ירון אמר/ה

  ירון
  תדאגו לשרות שליחים מבית המרקחת ימנע הגעה מיותרת למרפאה.

 4. אביבית אמר/ה

  זו פעם רביעית שאני זקוקה לשירותי רופא משפחה אונליין בכללית והם פשוט לא חוזרים!!! כבר 4 מקרים שהשארתי את הפרטים לחזרה ובאף אחת מהמקרים רופא המשפחה לא טרח לחזור אליי. ממש חיכיתי שעות על גבי שעות (אל תוך הלילה) וכלום!!!

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.