לא משעמם בחיפה • תרבות אונליין לכל הגילאים בחינם

לאור משבר הקורונה, הנחה סגן ראש העיר ומחזיק תיק התרבות הרב דב חיון, את אגף התרבות ותאגידי התרבות השונים בעיר לעשות מאמץ מיוחד ולרכז עבור התושבים מגוון של תכנים וירטואליים שניתן לצפות בהם מהבית. לאורך התקופה ימשיכו בעירייה להוסיף תכנים שייפתחו חינם עבור כלל הציבור, כולל תכנים מקוריים שיופקו במיוחד לתקופת המשבר.

חיון, יחד עם מנהל בית מילר, משה בכר, מלווים את לוח השידורים המיוחד של “תרבות חיפה אונליין'” ובכל ערב יעלה עדכון ללוח השידורים. ניתן כמובן להתעדכן בתכנים ע”י כניסה לאתר בית מילר.

הרב דב חיון (צילום: ירון כרמי)
הרב דב חיון (צילום: ירון כרמי)

סגן ראש העיר ומחזיק תיק התרבות הרב דב חיון אמר לחי פה: דווקא בימים אלו של משבר הקורונה יש תפקיד מרכזי לתרבות. עם פרוץ המשבר חשבנו מיד כי ניתן להנגיש הרבה מהתוכן התרבותי בעיר חיפה דרך האינטרנט עבור אנשים שלא יכולים לצאת מהבית ומחפשים תוכן ותעסוקה ולמלא את הימים.

שמחתי לגלות כי אגף התרבות, תגידי התרבות בעיר וכן אינספור אמנים ויוצרים התגייסו מיד למטרה. בכוונתנו להנגיש תוכן עשיר ומגוון מכל הסוגים דרך האינטרנט ולרווחת התושבים, כולל מוסיקה, הצגות, הופעות חיות, הרצאות ועוד. בקרוב ניתן יהיה גם לצפות בתכנים מקוריים של אתו”ס, בית הגפן, תיאטרון וחיפה ועוד, מומלץ בנוסף לעקוב אחרי לוח השידורים שאנחנו משדרים כל יום דרך האולפן בבית מילר.

משבר הקורונה מאתגר את כולנו מאוד, אבל אנחנו נעשה הכל כדי לסייע לתושבי חיפה לעבור את התקופה הזו בשלום, אני מזמין גם את תושבי חיפה כולם לפנות אליי דרך דף הפייסבוק שלי עם יוזמות שלהם ואני מבטיח לעשות כמיטב יכולתי כדי לסייע.

הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. ציפי אמר/ה

  יוזמה יפה אבל כדאי להתחשב גם כאלה שאין להם פייסבוק ולהעביר את התכנים ביוטויוב.
  תודה,

 2. רמבי אמר/ה

  הגילים ולא הגילאים!!!
  כמו פילים, שירים, דליים, פנים, שטיחים, קירות, דירים, דילים, זיתים…….
  גילאי רק בסמיכות: גילאי 5-9.

 3. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  כל הכבוד לרב דב חיון,סגן ראש העיר חיפה.יישר כוח .יוזמה מבורכת

 4. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  יש תפקיד מרכזי לתרבות דב

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור תרבות ואירועים בחיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו