סטירת לחי • עוז ארד

ערב עגום בחיפה. הפועל חיפה (צילום: חגית אברהם)

הפועל “מאניה דיפרסיה” חיפה עלתה על הדשא. נדמה היה כי היא עדיין חוגגת את העליה לפלייאוף במוצ”ש. ביום ג’ 03/03/20, התייצבו חניכיו של חיים סילבס למפגש שני באותו השבוע מול אותה בני יהודה שלא השכילה לנצח את קבוצת הפועל חיפה בשבת ונשארה בפלייאוף התחתון. מתחילת המשחק השתלטו הכתומים על הדשא המטופח ב”סמי עופר”, היו ראשונים לכל כדור, אגרסיביים, בלתי מתפשרים ודומיננטיים בכל דקה של המשחק.

מאמן חיפה, סילבס החליט לעלות עם אותו הרכב ששיחק בשבת ולמעט השחקן גיא משפתי, הפצוע, לא ביצע שום שינוי. בדקה ה 22 דור מלול בהופעה שערורייתית, איבד כדור באגף שהוגבה לרחבה ומצא את גדיר שקבע 1:0 מוצדק. לאחר 92 דקות ללא בעיטה אחת לשערו של זובאס קבע עמית זנטי את ה 2-0 ושלח את הפועל חיפה לים מוקדם מהצפוי. סילבס המתוסכל, שרק לפני יומיים קיבל מחמאות מיואב כץ, ספג ובצדק (!) האשמות רבות על חוסר ההכנה ומשחקם של חניכיו.

יצוין כי למעט יסמין בוריץ’ השוער, שלבדו עצר 3 התקפות של “אחד על אחד”, כלל השחקנים הפגינו רמה נמוכה ביותר והכדור הראשון שנבעט לשערו של זובאס, שוער בני יהודה, נבעט בדקה ה 94!

בהפועל חיפה יכולים להיות מודאגים מאוד לפני משחקי הפלייאוף העליון. שייערך ממש בתום “פגרת הקורונה”. אף אחד במערכת לא רוצה להפוך לבשר תותחים וכבר במשחק הבא, בבלומפילד, מגיע מבחן ראשון לאיום בדמותה של מכבי ת”א. למרות הכל, איתך הפועל לעולם, בהצלחה לנו. יאללה הפועל.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.