קורונה • משרד הבריאות אישר למכבי חיפה בכדורגל לארח ביום שני (9.3) 20,000 איש באיצטדיון “סמי עופר” בחיפה

היציע באצטדיון סמי עופר בחיפה (צילום: אדיר יזירף)

הודעת מנהלת הליגות בכדורגל:

“בעקבות פניית מנהלת הליגות למשרד הבריאות, החלו קבוצות הפליי אוף העליון בליגת הבורסה לניירות ערך בשיתוף המנהלת בעבודה מיידית ומאומצת שמטרתה ביצוע התאמות ביציעי האיצטדיונים, על מנת להגדיל את כמות הקהל אשר יכול להגיע למשחקים תוך מתן מענה מלא לדרישות משרד הבריאות ולשלום האוהדים.

כחלק מכך, יתבצעו בכל איצטדיון התאמות מיוחדות לרבות חלוקה מחודשת בתוך היציעים / גושים, התייחסות להגעת ולפיזור הקהל וכיו״ב. כל קבוצה תכין תוכנית ייחודית בהתאמה לאצטדיונה הביתי וליציעים השונים אשר תבדק ותאושר בנפרד על ידי משרד הבריאות בהתאם למגבלות השטח השונות.

איצטדיון סמי עופר (צילום אדיר יזירף)
אצטדיון סמי עופר (צילום: אדיר יזירף)

התוכנית הראשונה שאושרה הינה של קבוצת מכבי חיפה, עבור קיום משחקיה באיצטדיון ע”ש “סמי עופר”. בהתאם לכך אישר משרד הבריאות כי כמות הצופים אשר יוכלו להגיע לצפות במשחקי הקבוצה נכון למועד זה, הינה כ- 20,000 איש וזאת כבר החל ממשחק רבע גמר גביע המדינה מול קבוצת הפועל באר שבע אשר ייערך ביום שני הקרוב 9.3.20. 

יו״ר המנהלת ארז כלפון: “אני מודה למשרד הבריאות בראשות המנכ״ל משה בר סימן טוב והמשנה למנכ״ל פרופסור איתמר גרוטו אשר התפנה בשעות לא קונבנציונליות על כל עיסוקיו הרבים בימים אלה, על מנת לאפשר לציבור אוהדי הכדורגל להמשיך להגיע למשחקים תחת המגבלות הקיימות ולשמור על שגרת היום יום ככל שניתן. אנו נמשיך להיות קשובים להנחיות משרד הבריאות ולשתף פעולה באופן מלא, על מנת לשמור על שלום אוהדי הכדורגל והעוסקים בענף כולו.
עוד הוסיף כלפון בדבריו ואמר: “אנו מקווים כי במהלך השבוע הבא יאושרו התאמות לקבוצות נוספות וכך כמות גדולה יותר של אוהדי כדורגל והקבוצות השונות יוכלו ליהנות מחוויית משחקי הפליי אוף העליון, אני רוצה לנצל הזדמנות זו ולקרוא לשחקנים, האוהדים והמועדונים לשמור ולבצע את הנחיות משרד הבריאות במלואן”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

5 תגובות
 1. פ אמר/ה

  כלומר, הכסף והעסקנות ניצחו את שלום הציבור, או שההנחיות של משרד הברמאות מוגזמות ומופרכות.

  1. תמי אמר/ה

   לדעתי צריך לבטל במיידית את האישור למשחק הנ”ל איזה מין דבר זה מזעזע ביותר במקום לחשוב בהגיון חושבים על הכסך ואם מישהוא שם חולה בקורונה.
   פשוט בושה למשרד הבריאות.

  2. אורן אמר/ה

   ממשלה מלוכלכת בואו נצא להפגנה
   שידחפו תכדורגל ל…

 2. רוני אמר/ה

  ועדיין יש כל מיני הגבלות והנחיות מיוחדות של משרד הבריאות לגבי המשחק הזה. ממליץ לכל מי שמתכוון להגיע שיקרא היטב את ההנחיות שפורסמו בהודעה רשמית מטעם האצטדיון כאן:
  https://www.haifa-stadium.co.il/%d7%94%d7%95%d7%93%d7%a2%d7%94-%d7%91%d7%a2%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%9f-%d7%9e%d7%a9%d7%97%d7%a7-%d7%94%d7%92%d7%91%d7%99%d7%a2-%d7%9e%d7%9b%d7%91%d7%99-%d7%97%d7%99%d7%a4%d7%94-%d7%94%d7%a4%d7%95%d7%a2/

 3. אבי אמר/ה

  ממש מבלבלים אותנו איך מאשרים עשרים אלף באצטדיון
  ולילדים בפורים ביטלו עדלוידע
  משהו כאן ממש לא ברור
  קניונים פתוחים חופשי לל הגבלה כמות מבקרים
  מה צריך לעשות תכלס ממש לא מובן
  לא להתקהל הנה מתקהלים להם 20000 באצטדיון