הרוג בתאונת דרכים בין רכב פרטי למשאית בסמוך לעין המפרץ

נהג נהרג הבוקר בעת התנגשות בין רכב פרטים למשאית, על כביש 4, בסמוך לכפר מסריק ועין המפרץ. כוחות גדולים של חילוץ והצלה פועלים בשעה זו בזירת התאונה הקשה. עומסי תנועה כבדים במקום.

עומסי תנועה על כביש 4 - הרוג בתאונת דרכים בין רכב פרטי למשאית בסמוך לעין המפרץ (צילום מתוך WAZE)
עומסי תנועה על כביש 4 – הרוג בתאונת דרכים בין רכב פרטי למשאית בסמוך לעין המפרץ (צילום מתוך WAZE)

מכבאות והצלה נמסר לחי פה: שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של רשף רונן שטרית, פועלים בזירת תאונת דרכים בין משאית לרכב פרטי כביש 4 בקטע הכביש עין המפרץ מסריק. לוחמי האש פועלים לחילוץ לכוד מהרכב הפרטי, ככה״נ הרוג. המדובר בחילוץ מורכב כאשר הרכב הפרטי נמצא מתחת למשאית. צוותי הכיבוי משתמשים בכלים הידרואלים לחילוץ הלכוד.

ממד”א נמסר לחי פה: בשעה 05:16 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על תאונת דרכים קשה בין רכב פרטי למשאית, בכביש 4 סמוך לצומת כפר מסריק, לכיוון צפון. חובשים ופראמדיקים של מד”א מדווחים על גבר כבן 50 ללא סימני חיים ברכב הפרטי, וקובעים את מותו.

פאראמדיק מד”א גבאי מיימון סיפר לחי פה: “כשהגענו למקום, ראינו על הכביש משאית ורכב פרטי מעוך לאחר שנתנגש בחלקה האחורי של המשאית. ברכב הפרטי נלכד גבר בשנות החמישים, הוא היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, תוך חילוצו מהרכב ביצענו בדיקות רפואיות , הוא היה ללא סימני חיים, ולאחר חילוץ ממושך של הכבאים, קבענו את מותו.”

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה: המשטרה פתחה בחקירת תאונת דרכים קטלנית.
בוחני התנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה בין משאית לרכב פרטי בכביש 4 – צומת מסריק. לפני זמן קצר התקבל דיווח במשטרה אודות תאונת דרכים בכביש 4 צומת מסריק לכיוון צפון בין רכב פרטי למשאית. גורמי רפואה קבעו את מותו של נהג הרכב הפרטי, תושב קריית אתא, בן 55, במקום. בוחני התנועה של המשטרה שהגיעו למקום כאמור, פתחו בחקירת נסיבות התאונה. באיזור מורגשים עומסי תנועה. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ועוסקים בהכוונת התנועה.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. דוד אמר/ה

    תקועים בפקק משש וחצי זהירות אנשים תיהיו עירניים.

הגיבו כאן לכתבה