קורונה • אזהרת מסע לאיטליה, אזהרת נסיעות כללית לחו”ל והימנעות מכנסים • הנחיות משרד הבריאות ליום ד’ 26/2/20

הודעת משרד הבריאות – נגיף הקורונה

1. הממשלה הוציאה אזהרת מסע כוללת לאיטליה ולנוכח התחלואה שם – אנו קוראים לתושבי ישראל לא לנסוע לאיטליה.
בנוסף, בכוונת משרד הבריאות להנחות כי החל מיום א׳, כל מי שחזר מאיטליה ב-14 יום האחרונים נדרש להיות בבידוד בית עד להשלמת 14 יום ממועד חזרתו. המועד האמור נועד בין היתר לתת מספיק זמן לאיטלקים השוהים בארץ לצאת מישראל באופן מסודר.

(לידיעתכם, בעניין ההנחיה הזאת שיגרנו בקשה למשרד הבריאות כדי להבין אם זו הנחיה או כוונה להוציא אולי הנחיה…)

2. הערכת המצב במשרד הבריאות היא כי יש סיכוי גבוה לכך כי התחלואה התפשטה באזורים נוספים באירופה ובמקומות רבים אחרים בעולם ועל כן, משרד הבריאות קורא לציבור לשקול נחיצות נסיעות לחו״ל באופן כללי, מעבר לחובת הבידוד לשבים ממדינות ספציפיות.

3. יש להימנע מנסיעות לכנסים, כינוסים והתקהלויות בינלאומיות אחרות, ובכלל זה גם נסיעה לאירועים בעלי אופי דתי בהם מתכנסים אנשים ממדינות רבות. כמו כן, יש להימנע מקיום כנסים בינלאומיים בישראל. הנחיות מפורטות יועלו לאתר המשרד.


2 תגובות
  1. בן אור זאב אמר/ה

    הקורונה ,הוא בעצם טרור ביולוגי ,בין לאומי .כבר לא צריך פצצות …חש, שיש לטפל בתופעה …בעדינות מיריבית .המצב,מחייב את כל עמי העולם ,להתאחד יחדיו ,לאהוב זה את זה .תודה לאלוהים ,שהקוריאניות פסחו על חיפה …מאידך …רואים אנו ,כיצד האויבים מתים לבד ..ויהפכו ,מאויבים לאוהבים .אמן .לכן.יש להתפלל לשלום העולם ,ושלום עם ישראל היושב בציון .אנשי העולם ,מתאחדים כעת ,בחרדת עצם קיום התרבות והחיים כפי שהיכרנו .אז …יהיו פחות פלסטיקים לזהם את הפלנטה שלנו .פחות צריכה עודפת ללא מחשבה. נתחיל להחזיר את המפעלים שלנו מארצות הנכר ,נתחיל לבנות חזרה את ארץ ישראל היצרנית והיוצרת .הייחודית ,והגאונית .לא נמכור יותר את אוצרות התעשיות שלנו ,הידע ,ואת פרנסת הפיות של ילדי המדינה .בעבור …חופן דולרים מסין הזולה …ואחרים .הרי לכם חומר למחשבה,בכל היסטוריית כדור הארץ ,היו ציביליזציות שנעלמו . אולי …מתעוררת כעת ,הציביליזציה החכמה ,היודעת לשמור על החיים ועל כדור הארץ .

  2. ג אמר/ה

    יופי לך. יש לנו נשק ביולוגי נגד איראן! ובלי להתאמץ בכלל!

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.