50 מלגות הוענקו בטקס המצטיינים השנתי באקדמית גורדון – חיפה

חלוקת תעודות ומלגות לסטודנטים ובוגרים בטקס המצטיינים השנתי באקדמית גורדון

כ-200 סטודנטים, בוגרים, בני משפחותיהם וחברי סגל התכנסו בשבוע שעבר באודיטוריום האקדמית גורדון לרגל טקס המצטיינים של המכללה. 50 סטודנטים ובוגרים, אשר הצטיינו בשנה החולפת בלימודיהם ובהתנסות להוראה בלימודי תואר ראשון, תואר שני, הסבת אקדמאים וM.teach- קיבלו תעודות ומלגות על הצטיינות נשיא והצטיינות יתרה.

טקס מצטיינים האקדמית גורדון. מימין לשמאל: מיה אבינערי, ד"ר ניצה שוובסקי, ד"ר יפעת רוטנברג תדמור, ד"ר ענת סטולר, ד"ר תמי אביעד, לילך יאיר, ד"ר רונית שירן, ד"ר פני שמעוני, ד"ר מסדה סטודני (צילום: אלי מייזליש)
טקס מצטיינים האקדמית גורדון. מימין לשמאל: מיה אבינערי, ד”ר ניצה שוובסקי, ד”ר יפעת רוטנברג תדמור, ד”ר ענת סטולר, ד”ר תמי אביעד, לילך יאיר, ד”ר רונית שירן, ד”ר פני שמעוני, ד”ר מסדה סטודני (צילום: אלי מייזליש)

נשיא האקדמית גורדון פרופ’ יחזקאל טלר:

אנו גאים בכמות הסטודנטים המצטיינים שלנו, שמעידה על הרמה הגבוהה שאנו משמרים, ובייחוד על תהליך שהסטודנטים עוברים במהלך 4 שנות הלימודים שלהם במכללה. החשיבות היא לא רק בקבלתם וכניסתם ללימודים, אלא גם ביכולתם לנצל את הפוטנציאל האישי שלהם מבחינה אינטלקטואלית וגם בספיגת ערכי שוויון ושליחות חברתית והעברתם לדורות הבאים.
פרופ' יחזקאל טלר, נשיא המכללה האקדמית גורדון להוראה (צילום: דוד שי)
פרופ’ יחזקאל טלר, נשיא המכללה האקדמית גורדון להוראה (צילום: דוד שי)

הטקס נערך במעמד יו”ר הוועד המנהל מר אליעזר ויידה, נשיא האקדמית גורדון פרופ’ יחזקאל טלר, ד”ר מסדה סטודני, ד”ר אסנת ארגמן, ד”ר פני שמעוני ומור יונה, נציג הסטודנטים המצטיינים. כל ראשי החוגים הצטרפו לשולחן הנשיאות להענקת התעודות.

מור יונה סטודנט מצטיין שנה שלישית להוראת מקרא אמר:
בעיניי הצטיינות אינה זכות כי אם דרך חיים, וחובה כלפי הקהילה בה אנו חיים. כמורה לעתיד, יש לי מחויבות לתת לתלמידים את הכלים המיטביים להצליח. אני שואף שהם יצאו מכותלי בית הספר עם היכולת והרצון להפוך לאזרחים פעילים התורמים לסביבתם.

ד"ר מסדה סטודני, דקאנית לימודי תואר ראשון (צילום: אלי מייזליש)
ד”ר מסדה סטודני, דיקאנית לימודי תואר ראשון (צילום: אלי מייזליש)

את הטקס הפיקו ד”ר מסדה סטודני, דיקאנית לימודי תואר ראשון ותעודת הוראה וגב’ חוה פרפיץ’ והנחתה אותו ד”ר יפעת רוטנברג-תדמור.

ד”ר מסדה סטודני קראה למצטייני הטקס בנאומה:
ודאו שבמרחבים בהם אתם נמצאים כשותפים ובאלה בהם אתם מובילים, יש בה מקום למגוון הדעות, הצבעים, הקולות. חשוב שתהיו בין הסוללים את הדרך גם לכל תלמיד ותלמידה כך שיוכלו לנתב את חייהם להצלחה ממש כמוכם כמצטיינים ולבחור את עתידם ללא קשר למעמד החברתי של הוריהם.

ליוו את הטקס בשירה חברי ההרכב “בקצב האהבה”:
חמישה זמרים צעירים, מכפר ילדים ונוער “אהבה”, בניצוחו של רועי צברלינג, שהוא בוגר החוג לחינוך מיוחד באקדמית גורדון.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.