שחקני מכבי חיפה בביקור משמח לילד רזיאל עמר אוהד הקבוצה ששוחרר מטיפול נמרץ אחרי שבועיים בהם התמודד עם חיידק טורף

יובל אשכנזי ורזיאל עמר (צילום: נתנאל אייזק - רמב"ם)

רזיאל עמר, בן 6 מקריית אתא, שהה במשך שבועיים במחלקת טיפול נמרץ ילדים בביה”ח “רות” שברמב”ם, כשהוא מתמודד עם חיידק טורף שתקף את גופו. אחרי ימים רבים מורטי עצבים, הוא התאושש והועבר למחלקת ילדים א’ להמשך טיפול והשגחה.

היום חמישי 13/2/20 הוא זכה לחיזוק מקבוצת הכדורגל אותה הוא אוהד, כששחקני מכבי חיפה סיימו אימון וקפצו לבקר אותו בבית החולים.

שחקני מכבי חיפה – גיל אופק, יובל אשכנזי ומקסים פלקושצ’נקו. במרכז רזיאל עמר. (צילום: נתנאל אייזיק, דוברות רמב”ם)

יאנה, אמו של האוהד הצעיר: בשבת הקרובה רזיאל יהיה בן 6. הוא מעריץ את כל הקבוצה וחולם להיות שחקן כדורגל. בבית יש לו מדים, צעיפים ועוד דברים של מכבי חיפה. זאת היתה הפתעה מדהימה עבורו.

הביקור, שתואם בעזרת פרופ’ רם וייס, מנהל ילדים א’ ברמב”ם וצוות המחלקה, גרם להתרגשות גדולה בקרב עמר, הצעיר ובני המשפחה. משהתחרר ממחלקת טיפול נמרץ, עומדת בפניו תקופת שיקום להתמודדות עם הפגיעה של הזיהום בגופו. למרות הקושי הרב , עמד עמרף בעזרת קביים והתמסר בכדור עם שחקני הקבוצה: גיל אופק, יובל אשכנזי ומקסים פלקושצ’נקו ועם פרופ’ וייס בחדר האשפוז. המראה המרגש גרם לנוכחים בחדר למחות דמעה.

פרופ’ וייס: הטיפול בילדים שלנו הוא לא רק בגוף אלא גם ברוח ובנפש. מפגש כזה תורם המון לתהליך ההחלמה של ילד שעומד בפני שיקום וחולם להיות כדורגלן. אנחנו שמחים לעמוד לצידו ולצד המשפחה.

יובל אשכנזי, אחד השחקנים שלקחו חלק בפעילות: זו זכות גדולה שניתנה לנו לשמח ילד או כל אדם . זה היה רגע מרגש, לראות את הניצוץ בעין של רזיאל. הרגע הזה שווה המון .מאחל לו רק בריאות.

יובל אשכנזי ורזיאל עמר (צילום: נתנאל אייזק – רמב”ם)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. לודמילה אמר/ה

    מקסים, מקסים, מקסים❣
    מי אמר שאת השחקנים של היום, מעניין רק כסף?!
    אחלה בני אדם.