הכירו את מקבלי פרסי ההצטיינות של כללית לשנת 2019 ממחוז חיפה וגליל מערבי

צווות מרפאת בסמת טבעון

רשימת מקבלי פרסי הצטיינות של כללית לשנת 2019 פורסמה,
לאחר שועדת ההצטיינות של כללית קיבלה אלפי המלצות

מחברים לעבודה, ממונים ומטופלים באשר למועמדים לפרס.

בין מקבלי הפרסים במחוז חיפה וגליל מערבי שיוזמנו בהמשך לאירוע חגיגי, בו יוענקו להם תעודות ההצטיינות והפרסים: ירדנה חלף, מנהלת סיעוד בקרית אליהו, שרון קורונה, גאון, קלינאית תקשורת, אחראית תחום זה במערך התפתחות הילד של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ובמכון להתפתחות הילד נהריה. עביר נאטור, רוקחת אחראית בבית מרקחת אבן סינא בחיפה, שרונה חיימוביץ, רכזת פרט ושכר רופאים במחלקת משאבי אנוש, ד”ר סופיה נמירובסקי, מומחית אף אוזן וגרון בקריית בריאות זבולון וצוות מרפאת כללית בבסמת טבעון.

ירדנה חלף מצטיינת מנכ”ל

ירדנה חלף,  מנהלת סיעוד בקרית אליהו בחיפה

הצליחה להפוך בזמן קצר מאז כניסתה לתפקיד לציר מרכזי במרפאה בעיקר ביחס למטופלים וביצירת אוירה טובה ואכפתית. היא מכירה היטב את המטופלים, כולל הרקע והבעיות הסוציאליות שלהם ומתגייסת לעזור להם ולהפעיל את כל הגורמים לטובתם, הרבה מעבר לתחום הבריאות. משרה אוירה נינוחה בלי לוותר על רמה מקצועית גבוהה וקידום מדדי האיכות. בנוסף, תורמת מאד  לגיבוש הצוות ולאווירה החיובית בין חבריו. אינה חוסכת מעצמה לא מאמצים ולא זמן במטרה לשפר ולקדם את השירות.
שרון קורונה גאון

שרון קורונה גאון, קלינאית תקשורת, אחראית תחום זה במערך התפתחות הילד של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ובמכון להתפתחות הילד נהריה.

נבחרה בזכות היותה אשת מקצוע מוערכת על ידי כל הסובבים אותה מתחום עיסוקה ומסקטורים אחרים, ברמת המחוז וברמה ארצית. תומכת ומסייעת למטופלים ולבני משפחתם, כמו גם לאנשי הצוות איתם עובדת. מסורה ביותר לעבודתה ומחפשת פתרונות יצירתיים ומורכבים על מנת לתת מענה הולם שירותי ומקצועי לנושאים כמ: אורך תור, הדרכה לצוותים, השתלמויות מותאמות ועוד. בנוסף לתפקידה הניהולי כאחראית התחום, אינה מוותרת על עיסוק קליני במקצוע וממשיכה לאבחן ולטפל ילדים מורכבים במכון להתפתחות הילד של כללית בו עובדת.
עביר נאטור רוקחת כללית

עביר נאטור, רוקחת אחראית בבית מרקחת אבן סינא בחיפה

נמצאה ראויה לקבלת הפרס בשל היותה רוקחת מקצועית, אשר תרמה ותורמת משמעותית למרפאה ולבית מרקחת אבן סינא שבניהולה מזה 16 שנים. מתמודדת היטב עם מתן שירות לתמהיל הפונים לבית המרקחת בניהולה, המורכב והמאתגר במרפאה, שמאופיין בשיעור גבוה של מטופלים רבים מרקע סוציו אקונומי נמוך, כמו גם עוברי הדרך אשר אינם שייכים למרפאה. היא סובלנית, חייכנית, יסודית עוזרת למטופלים בידע ובסבלנות רבה וכן מסייעת רבות לחבריה בצוות המרפאה. בהיבט המקצועי, הינה בעלת ידע נרחב ומהווה משאב ידע וייעוץ לרוקחים אחרים במחוז ומהווה דוגמה לתפקוד איכותי בניהול בית מרקחת. היא בולטת באישיות החיובית והמקצועית ובאמינותה לוקחת על עצמה אחריות מלאה, אך, תוך חלוקת תפקידים והאצלת סמכויות וכל זאת באווירה רגועה ונעימה.
שרונה חיימוביץ

שרונה חיימוביץ רכזת פרט ושכר רופאים במחלקת משאבי אנוש.

ציבור לקוחותיה של שורנה הם רופאים דעתניים המצפים לקבל שירות מיטבי וה אשר המליצו על שרונה לקבלת הפרט, ציינו בהדגישם משלבת מקצועיות עם גישה  אכפתית כלפי הפונים לעזרתה. מאוד שירותית ומקפידה להיות זמינה בטלפון ובאמייל. דואגת לברר מידע כאשר אינה מצויה בו ואינה שקטה עד שבעיה שהובאה בפניה באה על פתרונה. אמינה ומסורה לעבודתה ובנוסף מתבלטת ביחסי אנוש נפלאים. פועלת בראש גדול, תוך ראיה רוחבית ומהווה מודל של מצוינות, בכלל ובתחום משאבי אנוש, בפרט.
ד”ר סופיה נמירובסקי

ד”ר סופיה נמירובסקי מומחית אף אוזן וגרון בקרית בריאות זבולון.

מטופליה של ד”ר נמירובסקי יודעים מזמן שהם מקבלים ממנה טיפול מקצועי ושירות מעולה. אכן, מנהל המחלקה, כמו גם הנהלת זבולון, מציינים בנימוקים לכך שד”ר נמירובסקי ראויה לפרס הצטיינות כי מדובר ברופאה עם תודעת שירות מפותחת, המשלבת בטיפול גילויי אכפתיות כנים כלפי המטופלים בצד פעילות מקצועית בביצוע פעולות פולשנית וניתוחיות. משתלבת היטב בעבודת הצוות, אהובה ומוערכת ע”י חבריה לעבודה במחלקה.
צווות מרפאת בסמת טבעון

צוות מרפאת כללית בבסמת טבעון: ד”ר עלי הוואש, רופא משפחה ומנהל המרפאה, ד”ר טהא עבד על גני וד”ר סעדיה לואי – מומחים ברפואת ילדים, ד”ר עמורי כריני רשא וד”ר יחיא שלבי פאתן – מומחים ברפואת נשים,  עבד אל רחמן ווליד – מנהל הסיעוד, נסראללה רובא – דיאטנית, זהבה ובר, מנהלת אדמיניסטרטיבית ותאופיק עבוד – רוקח אחראי.

צוות מרפאת בסמת טבעון אהוד על המטופלים לאורך שנים ונמצא עם הקהילה בקשר מיוחד. מעבר לפעילות השגרתית במרפאה, יוזם פעילויות לקידום בריאות. ציונים באיכות רפואית ושביעות רצון לקוחות גבוהים ואכן, המטופלים מצביעים ברגליים. גם כאשר מוצעות להם חלופות שירות מקופות חולים אחרות, הם מעדיפים לקבל שירות איכותי באווירה משפחתית וייחודית במרפאה זו של כללית שמשרתת אותם נאמנה מזה שנים רבות.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.