עובדי החברה הכלכלית לחיפה סיירו במרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בעיר • מנכ”ל החברה: “קיימת חשיבות רבה בחיבור לקהילה ובניסיון לסייע ככל הניתן”

עובדי החברה הכלכלית לחיפה קיימו סיור במרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בחיפה והצפון, הממוקם בשכונת הדר בחיפה. במהלך הסיור השתתפו עובדי החברה בסדנה חווייתית בהנחיית עתליה שיינפלד, מנהלת המרכז ואיריס חן, מנהלת קשרי הקהילה של המרכז.
בנוסף, נערכה פגישה עם אחת המתנדבות הוותיקות במרכז הסיוע ששיתפה את אנשי החברה בעולם ההתנדבות וחשיבותו. וכן נערכו פגישות עם נציגות ארגוני קואליציית הנשים הפועלת במרכז הסיוע שסיפרו על פעילותן.

אור שחף (צילום: ירון כרמי)
אור שחף (צילום: ירון כרמי)

אור שחף, מנכ”ל החברה הכלכלית לחיפה: 

חברה שפועלת בחיפה ולמען חיפה אני מאמין שמעבר לעבודה השוטפת, קיימת חשיבות רבה בחיבור לקהילה ובניסיון לסייע ככל הניתן. התרשמתי מאד מפעילות מרכז הסיוע שמפעיל עשרות מתנדבות ומתנדבים העושים עבודה חשובה ורגישה 24 שעות ביממה והיה לי חשוב לחבר את כל עובדי החברה לפעילות ולערכים. פעילות מסוג זה מייצרת סביבת עבודה טובה יותר, מקצועית יותר ומכבדת יותר.
עתליה שיינפלד - ערב למען מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית (צילום: ירון כרמי)
עתליה שיינפלד (צילום: ירון כרמי)

עתליה שיינפלד, מנהלת המרכז לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית חיפה והצפון: 

אלימות מינית היא תופעה חברתית רחבה שממשיכה להתקיים בהיקפי ענק בזכות השתיקה שאופפת אותה והקושי לפקוח עיניים ולפעול למיגורה. אנחנו מברכות על הבחירה האמיצה של החברה הכלכלית לחיפה בהובלת המנכ”ל אור שחף, שהגיעו ליום מרתק, למדו על הנושא ועל העשייה החשובה של מרכז הסיוע והידקו את השותפות המשמעותית שלנו איתם. יש להעריך את הקשר שהחברה מקיימת עם הקהילה, על חלקיה היפים אך גם עם החלקים הכואבים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.