ירושלים של זהב 2 ? • אלעד שפירא

הקופים הירוקים - אוהדי מכבי חיפה - כדורגל (צילום: ירון כרמי)

סיכום משחקה של מכבי חיפה מול הפועל תל אביב
והכנה למשחק מול בית”ר ירושלים.
שני, 10/02/20, אצטדיון טדי, 20:15, שידור חי בספורט 5.

צומת “מקסים”

מקסים פלקושצ’נקו הוא השחקן המצטיין במשחק שנערך מול הפועל תל אביב ביום שלישי האחרון. קונצרט של כדורגל תוצרת מכבי חיפה. אבל, הדבר שהכי זעק מהמשחק הזה הוא הצורך של שחקני הספסל להוכיח שמקומם על הדשא. הרבה גבות הורמו כאשר מקסים שובץ בין ה-11 הפותחים, אך הוא הראה שהוא שחקן כדורגל לגיטימי בליגת העל ויתרה מזאת,שחקן מן המניין בסגל הירוקים.

מרקו בלבול צריך להסתכל אחורה בזמן אמת ולתת את האמון בשחקני הספסל, כי הוא באמת זקוק להם. שועה ועוואד נכנסו בתחילת המחצית השנייה של המשחק וגם הם הסתכלו היישר אל המצלמה וזעקו כמו שלישית מה קשור בלהיטם מן העבר “תנו לי צ’אנס”! אדם חייב להודות בטעויותיו וכאן נכנס עבדכם הנאמן למשוואה. הייתי בטוח ואף הימרתי שהפועל ת”א ינצחו, אז הנה אני מסיר את הכובע ומצדיע לחברים בירוק על משחק נהדר. אני עדיין סבור שמכבי תל אביב היא זאת שתיקח את תואר האליפות הנכסף, אבל כמו עכשיו אהיה מוכן גם בעתיד להודות בטעותי ולאכול את הכובע בתיאבון רב.

חלון לים התיכון:

חלון ההעברות של ינואר נגמר עם סיפור הזוי של אי החתמת מרטין האשק שכבר נחת בארץ הקודש. למי שאינו זוכר, אירוע כזה כבר קרה בעבר עם שחקן אוסטרלי ששמו ג’יימס טרויסי אשר נחת בארץ, צולם עם צעיף של מכבי חיפה ולבסוף חזר למקום שממנו הגיע
יש כאן כשל והצלחה. הכשל הוא שלא היה צריך לחכות ליום האחרון של חלון ההעברות בשביל להחתים שחקן ואם כבר לא להחתים אז להכין אלטרנטיבה חלופית כגון שחקן ישראלי או החזרת מושאל ירוק. ההצלחה היא לזהות שחקן עם אופי בעייתי ולהיפרד ממנו לפני החתימה.

משחק חשוב וקר:

חיפה עולה לשחק בקור העז של ירושלים. הירוקים מגיעים לאחר ששוב הצהובים מתל אביב איבדו 2 נקודות בשבת והפעם מול האדומים מחיפה. אבל אני מציע לא לפתח ציפיות כדי לא להתאכזב כמו שקרה בפעמים הקודמות. חניכיו של רוני לוי קיבלו חיזוק בדמותם של ממן ועטר, אך זה לא אמור לשנות את מאזן הכוחות הנוטה לצד של הכרמל. אם גם הפעם בלבול וחניכיו לא יידעו לקחת את המתנות שהם מקבלים אז אני כבר לא יודע מתי זה יקרה.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

חדשות בקצרה:

  1. כ 8000 צופים עשויים ללוות את מכבי לירושלים
  2. יהונתן לוי חזר מהשאלה לסגל הקבוצה
  3. בשל אי חיזוק הקישור האחורי על ידי שחקן רכש תישקל האופציה להשתמש בשחקן מהנוער.

הימור תוצאה:

2-0 מכבי חיפה
למה?
כי גם “שונא מתנות יחיה” מת בסוף.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. כפיר אמר/ה

    אלירן עטר מגיע היום חד!! צמד שערים בקל. ההימור- 2-2 או 3-1 ביתר!