אוהד שגב נבחר לתפקיד מנכ”ל עיריית חיפה

ועדת המכרזים למינוי עובדים בכירים בעיריית חיפה התכנסה היום ראשון 9/2/20 והמליצה פה אחד לראש העיר ד”ר עינת קליש רותם, על מינויו של אוהד שגב לתפקיד מנכ”ל עיריית חיפה.

שגב, בן 49 ייכנס לתפקידו החדש באמצע חודש אפריל, זאת אחרי 16 שנים בהן כהן כמנכ”ל עיריית עכו, ובהן הוביל יחד עם ראש העיר שמעון לנקרי בכישרון רב ובמקצועיות רבה את המהפכה העירונית שקרתה בעיר עכו בשנים האחרונות.

שגב, מחזיק בשני תארים אקדמיים – תואר ראשון בסטטיסטיקה ותואר שני במינהל ציבורי למנהלים מטעם החוג למדע המדינה. כמו כן מילא שגב שורה של תפקידים ניהוליים טרם מינויו לתפקיד מנכ”ל עיריית עכו.

אוהד שגב:

אני מודה לראש העיר עכו שמעון לנקרי ולהנהלת העיר על הזכות שניתנה לי להיות שותף במהפכה יוצאת דופן בעיר עכו. אין לי ספק כי ראש העיר עכו ימשיך להוביל את את העיר ביד רמה לעבר הישגים נוספים. אני מבקש להודות לראשת עיריית חיפה עינת קליש-רותם ולהנהלת העיר על האמון שבחרו לתת בי. מתרגש ונכון לאתגר הבא.

ראש העיר חיפה, ד״ר עינת קליש רותם, מאחלת למנכ”ל הנכנס הצלחה רבה בתפקידו.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

5 תגובות
 1. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  כל הכבוד מר שגב לכבוד מינויך לתפקיד מנכ”ל עירית חיפה.אתה חייב לסייע לעינת הרבה מאוד מהנסיון שלך.

 2. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  אנחנו כבר הכרנו

 3. שלמה מומו כהן אמר/ה

  בהצלחה. הצלחתך, הצלחתנו!

 4. שנפלד סמי אמר/ה

  ברכות לעירית חיפה על מינוי אוהד שגב לתפקיד המנהל הכללי , תקווה גדולה לעיר ולנבחרים בה ובטוח שתוציא אל הפועל את דרכה של ראשת העיר ד”ר קליש עינת בהצלחה גדולה .
  ברכות רבות לך המנכ”ל הנבחר מר שגב – בהצלחה

 5. קלמן אמר/ה

  קליש רותם תאלץ כעת שלא להתקרב לכפר מכר …