מעבדת סמים גדולה נחשפה בטירת כרמל הודות למודעת “דירה להשכרה”

המשטרה חשפה מעבדת סמים גדולה בטירת כרמל הודות למודעת “דירה להשכיר” חשודה שנצפתה בטלפון נייד של תושב חיפה בן 28 החשוד בהפעלתה, אשר נעצר במהלך פעילות אכיפה שגרתית בכביש 4 סמוך לטירת כרמל. במהלך הפעילות הבחינו השוטרים בשק ברכב שהכיל כ-4.5 ק”ג מריחואנה.

הנהג תושב חיפה, נעצר ובבדיקת הטלפון הנייד שנמצא ברשותו לשם איסוף ראיות, אתרו השוטרים בגלריית התמונות מודעה חשודה של “דירה להשכיר” בעיר. בלשי המשטרה חיפשו את כתובת “הדירה להשכיר” ואתרו במקום מעבדת סמים שהכילה שתילים במשקל של כ-68 קג’ מריחואנה.

החשוד נעצר ובית משפט השלום האריך את מעצרו של החשוד עד למחר שני 10/2/20.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

5 תגובות
 1. עוז לישראל אמר/ה

  הפעילות מתאימה מאוד ואזור הזה, שבו גדלו כנופיות פשע ופושעים לא קטנים.
  לצער כולנו שמדינת ישראל לא פעלה זה שנים כה רבות בכדי למגר את תופעת הפשע בחזיתות מרובות, באם זה גם מדובר בבכנסת ישראל שבה יושבים כ 120 פוליטיקאים ואנשי ציבור שבחייהם לא ניהלו עסקים, ולפתע נותנים בידיהם לנהל מדינה, וזה כולל גם מערכת אכיפת החוק המשטרתית ובמערכת בתי המשפט, ומבלי שהזכרתי את זאת שרבים אינם מוכנים לעבוד ולמלא את תפקידיהם בצורה רצינית יותר, ומה שקורה בסופו של עניין שכולנו נמצאים ברמות של סיכון גבוה ביותר.
  מעניין מתי כבר נוכל לומר שהגענו לנחלה.

  1. גלית אמר/ה

   אמאל’ה חפרת
   מה אתה עושה בשביל לשנות את זה ?

 2. שלמה אמר/ה

  צודק זה עיר עם חולי נפש לא מאובחנים ומשוחררים
  וגם עבריינים שעושים מה שבא להם בעיר הזאת לפחות כ40-50% עבריינים וחולי נפש כדי למגר תתופעה שנמשכת עכ40 שנה צריך 2 גדודי יס”מ להכנס ולטפל ולהעיף את כול העבריינים ראש העיר מודע ופשוט מעלים עין מניסיון אני גר בעיר הזאת לצערי והעבריינים מרגישים יד חופשית בגלל שאין מספיק אכיפה

 3. עמי אמר/ה

  זה חוקי לחלוטין גם אהוד ברק מגדל מרחואנה

 4. לבנה אמר/ה

  תתביישו להכליל