נחנכה המרפאה המחודשת והמונגשת של כללית בקריית עמל

מרפאת כללית בקריית עמל המשרתת את תושבי הקריה מאז אמצע שנות ה-50 נחנכה בטקס חגיגי לאחר שיפוץ נרחב ומקיף.

השיפוץ כלל הנגשה מיטבית ע”י הקמת מעלית, הכנת רמפות גישה נוחות, עמדות שירות נגישות לכסא גלגלים בבית המרקחת ובמשרד ותוספת של שלושה חדרי טיפול כתשתית להרחבת השירות ל-5500 מבוטחי כללית המטופלים בה כיום.

בית המרקחת הועתק לכתובת אחרת, הורחב והתנאים בו שופרו, כולל תוספת עמדות שירות, עם כניסה נפרדת שמאפשרת להפעילו מעבר לשעות פעילות המרפאה וחדר למתן ייעוץ רוקחי אישי – שירות ייחודי בכללית שבו רוקח שהשתלם בנושא מקיים מפגש עם מטופלים הנוטלים מספר רב של תרופות, בוחן התוויות נגד בתיאום עם הרופא המטפל, תופעות לוואי, אופן נטילת התרופה בשילוב עם מזונות שונים, אחסונן ובוחן את ההצמדות של המטופל להמלצות הרפואיות.

במרפאה פועל צוות הכולל 4 רופאי משפחה, רופא ילדים, 3 אחיות, 2 רוקחים ו-2 עובדי מינהל במשרד וכן בת שירות לאומי.

רונן נודלמן ועידו גרינבלום בטקס פתיחה מחודשת של מרפאת קרית עמל. (צילום: צבי מינקוביץ)

עידו גרינבלום – ראש המועצה ציין בהערכה את שיתוף הפעולה עם כללית ואת ההשקעה הרבה שלה בשיפור השירות הניתן לתושבי קרית טבעון ועמל, כאשר בתוך חודשים בודדים הוא מוזמן כבר בפעם השנייה לקחת חלק בטקס חנוכת מרפאה משודרגת לאחר שלא חלף זמן רב מאז היה שותף לגזירת הסרט בטקס קודם שנערך במרפאת כללית בקריית טבעון ששופצה אף היא.

ד”ר סוניה כרכבי, מנהלת מנהלת כרמל בכללית, המופקדת על השירות באיזור, ברכה את הצוות על השירות האיכותי שהוא מעניק והתייחסה להשקעה הרבה של כללית בשיפור ופיתוח השירות באיזור. מנהל המרפאה, ד”ר בשיר עוואדיה, סיפר כי הוא קשור למרפאה מראשית דרכו המקצועית, לאחר שהחל בה כמתמחה ברפואת המשפחה וכיום, כמומחה, הוא מנהל אותה מזה מספר חודשים. הוא התייחס לעובדה שבכל יום עבודה הוא מלווה מטופלים מגיל רך ועד הגיל הרביעי.

במרפאת קריית עמל, כמו בקריית טבעון בכלל, שיעור קשישים גבוה, בהם רבים הם ניצולי שואה. העובדה שטקס החנוכה חל ביום השואה הבינלאומי, הדגיש מנהל המרפאה, מעניקה משמעות נוספת לחשיבות שבמתן טיפול רגיש ומותאם בעבורם. הוא הודה להנהלת כללית על כי הצוות והמטופלים זוכים עתה למשכן נאה וידידותי כל כך.

ונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ושכן של קריית טבעון כתושב רמת ישי, ציין בגאווה כי בתוך פחות משנה מאז החל לנהל את המחוז הגדול בארץ, הוא חונך עוד ועוד מרפאות ושירותים חדשים ומשודרגים, כמו המרפאה השנייה בטבעון. הוא הודה לצוות על כי המשיך לתת שירות איכותי גם במהלך תקופת הבינוי המתישה וציין כי המרפאה מתבלטת בציונים גבוהים במדדי איכות, יחס ושירות. הודה לצוות ולמטופלים על המילים החמות שהרעיפו על הצוות והשירות ולראש המועצה על שיתוף הפעולה ועל כך שהוא לקח חלק ומכבד את אירועי הפתיחה שעורכת כללית.

דר בשיר עוואדיה מברך בטקס פתיחה מחודשת של מרפאת קרית עמל (צילום: צבי מינקוביץ)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.