טיול או סיוט בשכונה? הכנה למשחק של מכבי חיפה מול בני יהודה תל אביב הערב 27/01/20 • אלעד שפירא

בני יהודה תל אביב, היא כבר לא מעט שנים הכבשה השחורה של מכבי חיפה ושום מילה על אבדן האליפות במשחק ההוא.. הירוקים מגיעים למשחק הזה עם כוונה ברורה של ניצחון ושום תוצאה אחרת לא באה בחשבון. הכנה למשחק של מכבי חיפה מול בני יהודה תל אביב. הערב, יום שני, 27/01/20, 20:15, אצטדיון בלומפילד. שידור ישיר בספורט 5.

מכבי חיפה (צילום: שי מזור)

הכתומים ניצחו במחזור שעבר את הפועל כפר סבא במשחק איום נורא ועם מאמן חדש על הקווים, מיודענו אלישע לוי. חלון ההעברות של ינואר הביא כרגע 2 החתמות שמטרתן היא ברורה : עיבוי הסגל. שחקן הגנה כלבויניק מספרד: לייו ושוער מחליף מארה”ב ג’ו קוזמינסקי.

זהו? מספיק?

זה ממש לא מספיק בכדי להוות תיגר מקצועי על מכבי תל אביב. מכבי חייבת להחתים שחקן קישור נוסף שיהיה האקס פקטור בקישור האחורי/אמצעי ,שמו של הצ’כי מרטין האשק הוא החם בפנקס של בלבול. קבוצה אלופה חייבת שני שחקנים איכותיים בכל עמדה,דבר שכרגע לא קיים ולראייה מה שקרה במשחק מול מכבי תל אביב שאליו עלתה מכבי חיפה ללא נטע לביא.

להפסיק להיות מקובע:

מרקו חייב להיצמד לכותרת ,לצאת מן הקופסה ולנסות את השילוב בין רוקאביצה,שועה ועוואד. שלישיה קטלנית שיכולה לפרק גם את ההגנה הכי טובה שיש. צ’ארון שרי חלש מאד מזה תקופה ארוכה וחזיזה הפצוע חייב להוריד מהעומס, לכן הרעיון הזה הוא לא מופרח כלל וכלל. אין מה לחשוש מכך שלא יהיה מי שיעשה הגנה, כי שלושת השחקנים הללו יודעים שאם לא יעשו זאת, הם ירדו לספסל.

חדשות בקצרה:

  1. 7000 אוהדים עשויים ללוות את הירוקים לבלומפיד.
  2. דולב חזיזה מסרב לעבור ניחוח בשל הבקע ממנו סובל.
  3. טימוטי מוזי,קשר קבוצת הנוער האריך את חוזהו בקבוצה.
  4. בית”ר ירושלים נענתה בשלילה לבקשה להעביר לשירותיה את ירדן שועה.

הימור תוצאה:

2:1 למכבי חיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. קובי אמר/ה

    כל מילה סלע

  2. קובי אמר/ה

    אמת חובה להשתפר כל הזמן