בשורה למבוטחי כללית • הוזלה משמעותית בהסרת משקפיים בלייזר

בשורה למבוטחי כללית | מעתה ניתן לבצע במסגרת ביטוח פלטינום ניתוח להסרת משקפיים ותיקון ראייה בלייזר המבוצע אצל נותני השירות המובילים בתחום: אמריקן לייזר, מרכז רפואי עיניים, אסותא אופטיק, care והדסה אופטימל.

לקוחות הפלטינום שיעברו את הניתוח ייהנו מהשתתפות עצמית נמוכה ואטרקטיבית ביותר בהשוואה לשירותי בריאות נוספים של קופות החולים האחרות, כאשר בתעריף החדש עלות הניתוח בעין אחת החל מ-2,350 ₪ והחל מ-3,800 ₪ לניתוח בשתי עיניים. גובה ההשתתפות העצמית נקבע בהתאם לנותן השירות הנבחר, סוג הניתוח ולטכנולוגיה בה יבוצע.

בכללית מסבירים, כי מדובר בבשורה של ממש לציבור גדול, שכן למעלה ממחצית מהאוכלוסייה מרכיבה משקפים ומתוך קבוצה זו 31% מתכננים לעבור ניתוח להסרת משקפיים בלייזר או עברו ניתוח כזה. נתון מפתיע הוא שדווקא גברים מהווים רוב בקרב המנותחים או מבקשים להינתח: כאשר החלוקה היא 52% גברים, 48% נשים, בעיקר אנשים צעירים: 70% בגילאי 21-34.

צעד זה מחזק את הקביעה של דו”ח משרד הבריאות לשנת 2018 שפורסם לאחרונה כי לקוחות כללית נהנים מהביטוח המשלים המשתלם והכדאי ביותר ומקבלים את התמורה המרבית עבור כל שקל בהשוואה לביטוחים האחרים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.