מנואל בכרמל • המגן הספרדי "ליו" קסטיליאנו יחזק את מכבי חיפה עד סוף העונה

המגן הספרדי מנואל "ליו" קסטליאנו, ששיחק לאחרונה באוסאסונה הספרדית, חתם במועדון הירוק עד לסיום העונה, עם אופציה לעונה הבאה. השחקן קיבל את הספרה 16 ושכרו מוערך ב-150 אלף אירו.

חיזוק משמעותי לעורף של מכבי חיפה. הערב, 22/01/2019, הודיע המועדון הירוק על החתמתו של המגן הספרדי מנואל קסטליאנו קסטרו, הידוע בכינויו "ליו". הספרדי, שיכול לשחק במגוון תפקידים בהגנה, חתם על חוזה לפיו יהיה במכבי עד לסיום העונה, עם אופציה לעונה הבאה. "ליו", שעבר את הבדיקות הרפואיות ומצטרף לאימוני הקבוצה הבוגרת, מגיע מאוסאסונה הספרדית, בה שיחק מאז עונת 2017/2018.

ליו מסר בהגיעו ארצה

אני נרגש מאד להגיע למכבי חיפה. זה מועדון גדול שמשחק באירופה ואני רוצה להיות חלק מזה. שיחקתי בקבוצות בספרד. האצטדיון הזה, של חיפה הוא הכי טוב שראיתי.

המגן הספרדי החל את דרכו במועדון הפאר ולנסיה ואף שיחק בקבוצה הבוגרת משחק רשמי אחד. לפני שרשם 63 הופעות במדים של קבוצתו הקודמת, אוסאסונה, עבר בין היתר במגוון קבוצות ספרדיות כמו: אייבר (74 משחקים), ספורטינג גיחון (26 משחקים), מורסיה ועוד. בסך הכל, ההיסטוריה של "ליו" מורכבת מ-183 משחקים רשמיים בספרד, ביניהם גם 90 דקות במשחק מול ריאל מדריד בסוף חודש ספטמבר האחרון.

מנואל קסטיליאנו (צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי)

למרות שמכבי מדורגת כרגע במקום השני בליגה ומפגינה עונה טובה, במועדון בונים על ליאו שישדרג את חוליית העורף, שהיא נקודת התורפה של הקבוצה, שספגה העונה 15 שערים ב-19 משחקים, כש-10 מהם כוללים שלושה שערים מול הפועל רעננה ומ.ס.אשדוד בכל משחק ו-4 שערים מול מכבי ת"א, כולם באצטדיונה הביתי "סמי עופר".

מנואל קסטיליאנו (צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי)

מכבי חיפה – כדורגל – סיקור המשחקים

לא ניתן להגיב