רוכב אופנוע נהרג בכביש 22 סמוך למחלף קרית אתא מצפון לחיפה

תאונת דרכים קטלנית בכביש 22 (צילום: מד"א)

ממשטרת חיפה נמסר לחי פה:
המשטרה חוקרת תאונת דרכים קטלנית בכביש 22 סמוך למחלף קרית אתא, במסגרתה נהרג רוכב אופנוע. במוקד 100 התקבל לפני זמן קצר דיווח בדבר תאונת דרכים קשה בכביש 22 סמוך למחלף קרית אתא צפון, במעורבות רוכב אופנוע. על פי גורמי רפואה, בתום ניסיונות החייאה נקבע מותו של רוכב האופנוע- תושב אום אל פחם כבן 25.
בוחני התנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה, לצד הזרמת התנועה לצירים חלופיים.

תאונת דרכים קטלנית בכביש 22 (צילום: מד”א)

ממד”א נמסר לחי פה:
בשעה 13:13 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על רוכב אופנוע שהחליק בכביש 22 סמוך למחלף אתא צפון. חובשים ופראמדיקים מדווחים על גבר בן 24 עם פגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים וקובעים את מותו.
חובשת בכירה במד”א ליטה ברזון סיפרה לחי פה:
“בשול הכביש במרחק של עשרות מטרים מהאופנוע המפורק שכב הרוכב, צעיר בשנות ה 20 כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. בסיוע רופא שהזדמן למקום ביצענו בדיקות רפואיות, הרוכב היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו.”

ליטה ברזון מקריית אתא – האופנוענית של מד”א שמצילה חיים (צילום – דוברות מד”א)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

3 תגובות
  1. משה שמש אמר/ה

    כל הכבוד והערכה רבה על פעולכם בימים טרופים אלה

  2. יובל אמר/ה

    פשוט הזוי ומפחיד מתי יפסקו כל התאונות הטרגיות האלה? זה נראה שהמספר שלהם רק הולך ומתפס, והמדינה לא עושה מספיק בשביל להתמודד עם התופעה. אני כבר ממזמן לא סומך עליהם הכביש נהפך להיות שטח הפקר ואישית שקניתי את הרכב היה לי חשוב שיהיו בו כמה שיותר מערכות אקטיביות שיכולות להתערב במצב קיצון. אפילו לא מתבייש לומר שאני שוקל להתקין מערכת כמו הכפתור שבשעת חירום יכולה בהחלט לסייע, החיישן מאותת על מצוקה והמוקד שלהם מיד מזעיק כוחות הצלה זה גם יכול לסייע אם אתה נתקע באמצע שום מקום עם בעיה רכב שמצריכה גרירה.

  3. dawidowicz gad אמר/ה

    אם לא היו גדרות המתכת הוא היה חי היום…גדרות מתכת במקומות שאין ואדיות בצד הכביש מיותרות