תאונת דרכים קטלנית ברחוב העצמאות בחיפה • הולך רגל נלכד תחת מונית

אמבולנס של מד"א (צילום: ירון כרמי)

תאונת דרכים קטלנית ברחוב העצמאות 59 בחיפה במסגרתה נהרג תושב חיפה כבן 40.

הלילה סמוך לחצות אירעה תאונת דרכים קטלנית ברחוב העצמאות 59 בחיפה, , כשהגיעו צוותי חילוץ למקום מצאו את הפצוע במצב אנוש. הפצוע פונה ע”י צוות מד”א לבית חולים רמב”ם. המשטרה פתחה בחקירה על נסיבות האירוע.

מדובר מד”א, נמסר לחי פה: בשעה 00:59 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על הולך רגל שנפגע ממונית וכרגע בדרך העצמאות 56 בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח רמב”ם גבר כבן 40 במצב אנוש תוך פעולות החייאה.

ממשטרת ישראל נמסר:
במוקד 100 התקבל דיווח סמוך לשעה 01:00 בדבר תאונת דרכים קשה ברחוב העצמאות בחיפה, במעורבות הולך רגל וכלי רכב.
על פי גורמי רפואה, כתוצאה מהתאונה נפצע אדם באורח קשה ופונה אל המרכז הרפואי רמב”ם ובתום ניסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותו של תושב חיפה כבן 40.
בוחני התנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

דוברות איחוד הצלה – מחוז צפון נמסר: הולך רגל נפצע אנוש בתאונה ברחוב העצמאות בחיפה.
שלומי פדר חובש באיחוד הצלה סיפר: מדובר בהולך רגל שנלכד תחת מונית. צוותי כיבוי פעלו לחלצו ולאחר החילוץ ביצענו בו פעולות החייאה בזירת התאונה. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש.

כבאות והצלה תחנה איזורית חיפה נמסר: הוזנקו ארבעה צוותי כיבוי אש בפיקודו של להב שחר בראונר לדיווח על אדם שנלכד מתחת לרכב בדרך העצמאות שבעיר התחתית בחיפה .
הצוותים הרימו את הרכב וחילצו את האדם באמצעות כלים יעודיי, העבירו אותו במצב אנוש לטיפול גורמי הרפואה ולפינוי לבית חולים.

מרמב”ם נמסר: הגבר שפונה אלינו בסביבות 2 לפנות בוקר מתאונת דרכים ברחוב העצמאות בחיפה – הגיע במצב אנוש, תוך החייאה, ומותו נקבע לצערנו עוד בחדר הלם של רמב״ם.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. חסוי אמר/ה

    תסלפו את הדברים כמה שאתם רוצים.
    הנהג מונית אשם אבל ההולך רגל לא כמובן.
    לפי איך שאתם כותבים את זה נשמע שהנהג מונית דרס עובר אורך חף מפשע. אבל אתם לא מנסים להסביר אפילו שאולי העובר אורך הזה קפץ מתחת לגלגלי המונית!
    מה שאנשים ראו שקרה!