דרבי טיים • הערב 24/12/19 באצטדיון סמי עופר חיפה

היסטוריה,השער האחרון של לג'אבר עטאא ב-16/3/16 מכבי חיפה בניצחון 2:3 על הפועל (צילום: אתר מכבי חיפה)

דרבי טיים – הדרבי של חיפה
המשחק בשעה 20:15 באצטדיון סמי עופר
שידור חי וישיר בספורט 5

לאוהדי מכבי חיפה קשה לשמוע זאת, אבל נכון לעכשיו העיר חיפה אדומה. כבר 4 שנים שמכבי לא מצליחה לגבור על הפועל. האם מכבי חיפה תשבור את המחסום הפסיכולוגי שלה כאשר היא רואה אדום?! האם הפועל תמשיך לשלוט בעיר למרות עליונותה של הירוקה בליגה?

על השאלות הללו יענו אוהדי מכבי והפועל:


גל ברקן – בן 40, עובד בניהול לקוחות ופיתוח עסקי בחברת סטארט אפ.

גל ברקן, אוהד הפועל חיפה (צילום: אלבום אישי)
גל ברקן, אוהד הפועל חיפה (צילום: אלבום אישי)

לאחר גמגומים במשחקי הליגה ובעיקר חוסר יציבות ולאחר קצת “פריקת עצבים” במשחק הגביע, קשה לדעת איזה הפועל נקבל. אבל ב 90 דקות של דרבי, הכסף לא מדבר וגם לא המערכים. רק מי שמשאיר יותר לב ונשמה על המגרש.
הימור: 1-1

רועי טיבי – בן 38, עורך דין.

רועי טיבי, אוהד הפועל חיפה (צילום: אלבום אישי)
רועי טיבי, אוהד הפועל חיפה (צילום: אלבום אישי)

יש לנו קבוצה לא צפויה השנה. לצד משחקים גדולים, נפילות לא מובנות. נקווה שבדרבי ניפול על הצד הטוב של המטבע.
הימור: 2-1 להפועל.

מיכאל סבג – בן 19, לפני גיוס.

מיכאל סבג, אוהד מכבי חיפה (צילום: אלבום אישי)
מיכאל סבג, אוהד מכבי חיפה (צילום: אלבום אישי)

דעתי על מכבי חיפה: הקבוצה נכון לעכשיו לא משחקת הכי מבריק בעולם, אבל כרגע יש תוצאות, שהביאו את הקבוצה למקום 2 במרחק של 3 נקודות בלבד ממכבי תל אביב, נכון לעכשיו.

מוטי עסור – רואה חשבון, בן 29

אוהד מכבי חיפה, מוטי עשור (צילום: אלבום אישי)
מוטי עסור, אוהד מכבי חיפה (צילום: אלבום אישי)

הדרבי- מילה עם כל כך הרבה משמעות, יש משפט שאומר הדרבי מעל הכל ואני מזדהה עם המשפט הזה. יש רגעים שאני מעדיף לנצח כל דרבי העונה מאשר לקחת אליפות. אחריי שנים שלא טעמנו את טעם הניצחון בדרבי, אני חושב שהגיע הזמן, היום, השעה להביא את הדרבי הביתה. בכל עונה יש כמה משחקים שהן אבני דרך, בשביל להניף את ההצלחה צריך לעבור אותם, הדרבי הוא אחד מהם. לדעתי הפועל חיפה יבואו במטרה לנטרל את שרי וחזיזה, לגרום לחזיזה להיות עצבני ולגרום להרחקה שלו, כי הם יודעים ומרגישים שב 11 על 11 אין להם שום סיכוי. מרקו בלבול- הרבה אנשים הרימו גבה כאשר הוא מונה, יש הרבה תלונות על ניהול המשחק שלו וגם אני חלק מהם, היום הוא צריך להוכיח שהוא עשוי מהחומר הנכון, פעם שעברה מול מכבי תל אביב הוא נכשל, היום הוא צריך לתקן ולנצח. לי כל מה שנותר להגיד זה רק שהשחקנים יילחמו, ייתנו את עצמם במגרש ולבסוף גם 1:0 קטן דקה 90 יעשה אותי המאושר באדם! דעתי על הדרבי והימור על תוצאה: אם לא הצלחנו לנצח בדרבי כמעט 4 שנים, אז אני חושב שמכבי צריכה לבוא למשחק הזה מאוד צנועה ולהיות מוכנה טוב לכל התרחישים שהפועל יכולה לעשות, מה שגרם לה להיות בלתי מנוצחת כמעט 4 שנים בדרבי. אבל אני מהמר על 1-0 קטן למכבי, כי השנה יש לי תחושה שמכבי תשבור את הבצורת, ויכול להיות שזה יהיה היום.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.