שירות חדש של היחידה לאזרח הותיק ומשפחתו הושק בטקס הדלקת נר חנוכה במחלקה לשירותים חברתיים טירת-כרמל

שירות חדש של היחידה לאזרח הותיק ומשפחתו – ליווי וסיוע לבני משפחה המטפלים באזרחים ותיקים הושק באירוע הדלקת נר חנוכה במחלקה לשירותים חברתיים טירת-כרמל.

האירוע נערך במסגרת יום עיון לעובדים, בו השיקו עובדי היחידה לאזרח הוותיק ומשפחתו את השירות החדש הנועד לבני משפחה המטפלים באזרחים ותיקים.

המפקחת המחוזית של שירות האזרח הוותיק יעל ביילין כיבדה בנוכחותה יחד עם סגן ראש העיר מוריס בנימין מחזיק תיק הרווחה, שאף התכבד בהדלקת נרות החג.

בדברים שנשאה בפני העובדים בירכה שר שלום את היחידה לאזרח הוותיק על השירות החדש, וברוח החג ציינה את גבורת המכבים ואת אווירת ההתחדשות שאופפת את המחלקה. “כשם שאנו מוסיפים נר בכל יום מימות החג, כך גם המחלקה לשירותים חברתיים לא דורכת במקום אלא צועדת קדימה לשיפור והתחדשות למען התושבים” אמרה מנהלת המחלקה.

יום העיון נפתח בהרצאה בנושא “תפקידו המשמעותי של בן משפחה מטפל בתחום הזקנה” מפי עו”ס טלי טטרו. בהמשך הציגו עו”ס לילך ברקוביץ מרכזת היחידה לאזרח הותיק ומשפחתו ועו”ס מירב שחר פישר, האמונה על השירות החדש לבני משפחה מטפלים, את השירות החדש בפני המשתתפים. יום העיון נחתם במופע של תיאטרון פלייבוק ‘אור חוזר’.

עובדי המחלקה לשירותים חברתיים טירת-כרמל
תיאטרון פלייבק ‘אור חוזר’

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. יורם אמר/ה

    כל הכבוד !!!
    צורך ככ חשוב בקהילה שאיננו מקבל מענה

הגיבו כאן לכתבה