סגן ראש עיריית אודסה ביקר בחברה הכלכלית ובחן מקום מתאים להצבת פסל מתנה לעיר חיפה

יו”ר החברה הכלכלית לחיפה וסגן ראש עיריית חיפה, עו”ד דוד עציוני, ומנכ”ל החברה הכלכלית, אור שחף, אירחו בחברה הכלכלית את סגן ראש עיריית אודסה, פאבלו ווגלמן, עיר הנמל החשובה באוקראינה והעיר התאומה של חיפה שהגיע לחיפה על מנת לבחון מקום מתאים להצבת פסל של עוגן, המופיע בסמלה של העיר אודסה, כמתנה לחיפה.

במהלך הביקור, סקרו עציוני ושחף, בפני ווגלמן, אודות תחום ההיי-טק הצומח בעיר, הפעילות הנעשית בפארק מת”ם, פארק מדעי החיים והחיבור בין גורמי תעשיית ההיי-טק בעיר לטכניון, לאוניברסיטת חיפה ולמרכזים הרפואיים שמייצרים בחיפה את האקו-סיסטם המוביל בישראל בתחום הבריאות ועוד.

עו"ד דוד עציוני - פתיחת מיזם ה Haifateentech - 20/7/19
עו”ד דוד עציוני

עו”ד דוד עציוני, יו”ר החברה הכלכלית לחיפה וסגן ראש העירייה: 

אנו רואים דמיון רב בין אודסה לחיפה, שתי ערי נמל בעלות משמעות כלכלית גדולה למדינתן המקיימות ביניהן ברית ערים תאומות. המגמה העולמית במסגרתה ניתן למצוא יותר ויותר צעירים בתפקידי מפתח בתחום המוניציפאלי היא מבורכת ושיתופי פעולה נכונים שהם מובילים בין ערים שונות ישפיעו לטובה וייצרו הזדמנויות עסקיות ואחרות לתועלת העיר.
אור שחף (צילום: ירון כרמי)
אור שחף (צילום: ירון כרמי)

אור שחף, מנכ”ל החברה הכלכלית לחיפה:

סגן ראש העיר אודסה שמע על הנעשה בחיפה בשנים האחרונות וניכר כי התרשם. ביקורים כאלה של מקבלי החלטות בערים בעלות משמעות כלכלית אדירה, שנחשפים לפעילות שמובילה החברה בקידום וטיפוח האקו-סיסטם היזמי של העיר ולפיתוח הכלכלי בעקבותיו, הופכים אותם לשגרירים הטובים ביותר שלנו.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

3 תגובות
  1. הנוסע אמר/ה

    אחלה של עיר אודסה כיף להיות שם .

  2. אבי הראל אמר/ה

    מעניין איזו מתנה נותנת עיריית חיפה לעיריית אודסה, ומי משלם אותה.

  3. מיר אמר/ה

    אגב, התמונה שבכותרת היא של עיר אחרת, הנמצאת כ-60 ק”מ מאודסה. עיר נחמדה בשם בלגורוד – דניאסטרובסקי, וזה המבצר שעל גדות השפך של נהר דניאסטר.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.