ד”ר אלי רוטנשטרייך מסיים את ריכוז תוכניות ההשתלמות של רופאי המשפחה של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי לאחר 33 שנים

אירוע  פרידה והוקרה מרגש נערך בקריית בריאות זבולון של הכללית, לד”ר אלי רוטנשטרייך, מנהל החטיבה הפנימית בקריית בריאות זבולון, שמסיים בתום 33 שנות ריכוז תוכניות ההשתלמות של רופאי המשפחה של כללית מהקריות והגליל המערבי.

במהלך האירוע ד”ר לילך דולב – סגנית המנהלת הרפואית של כללית במחוז, העניקה תעודת הוקרה ועציץ לד”ר אלי רוטנשטרייך, והודתה לו בשם הנהלת כללית על שנים רבות בהן ריכז והוביל את תוכניות ההשתלמות לרופאי המשפחה של כללית.

ד”ר רוטנשטרייך, הסביר: תוכנית ההשתלמויות מבוססת על הדרכה והכשרה שבועית לרופאי המרפאות הראשוניות בכללית, בתוכנית רב שנתית. כי להבטיח עדכון מתמיד של הרופאים, תוך התמקדות בנושאים הנוגעים לפעילות היומיומית של רופא המשפחה. הכוונה היתה גם ליצור רמה וגישה אחידה בהתחשב בכך שהרופאים בישראל מגיעים ממדינות רבות, למדו רפואה בשיטות לימוד ודיסיפלינות מגוונות שיוצרות רמות ידע שאינן אחידות.

בשנים האחרונות התמקדה ההשתלמות בהתפתחויות הרבות החלות ברפואה המודרנית, כגון העולם הוירטואלי, תרופות ביולוגיות, שינויים בגישה לטיפול במחלות כרוניות, תקשורת רופא – מטופל כמרכיב חשוב בטיפול ועוד.

ד”ר רוטנשטרייך, העביר למשתתפים הרצאות רבות ואף זימן את מיטב המומחים בתחומים השונים, כדי להעניק למשתתפים הכשרה רחבה ומעמיקה.

בסיכום תקופה אינטנסיבית של 33 שנים מציין ד”ר רוטנשרייך:

במבט לאחור, אני מודה לכלל הרופאים שהתמידו להגיע בכל שבוע להשתלמות במשך עשרות שנים. אני חש בסיפוק שפעילות זו שינתה באופן משמעותי את הידע הרפואי של הרופאים המשתלמים ואת גישתם לחולה ועל כך גאוותי.

הדוברים איחלו גם הצלחה רבה לד”ר פאתינה סרוג’י, מומחית ברפואת משפחה ומנהלת מרפאת עכו עמידר שתרכז מעתה את תכנית ההשתלמויות.

הגיבו כאן לכתבה