תושבים מתלוננים על סגירת בית המרחץ העירוני ברחוב ארלוזרוב בחיפה

בית המרחץ העירוני בחיפה (צילום: נגה כרמי)

תלונות רבות התקבלו בחודשים האחרונים למערכת חי פה בעניין סגירת בית המרחץ העירוני ברחוב ארלוזרוב 27 בחיפה. התושבים התלוננו על כך שפניותיהם למוקד העירייה לבירור בעניין הסגירה והצפי לפתיחה מחודשת לא נענו.

בית המרחץ העירוני בחיפה (צילום: נגה כרמי)
בית המרחץ העירוני בחיפה (צילום: נגה כרמי)

מערכת חי פה פנתה לעירייה בבקשה לברר בנושא ואחרי פניות רבות התקבלה תשובה כי בימים הקרובים יחלו עבודות שיפוץ במתחם הסאונה בעלות כוללת של 150,000 ₪, במקביל לתכנון כולל לשיפוץ כל חלקי המבנה בהתאמה לסטנדרטים עדכניים.

תגובת עיריית חיפה במלואה שנמסרה לחי פה:

הפסקת פעילות הסאונה הינה זמנית ובאה בעקבות הוראת משרד הבריאות, עקב ליקויים שנוצרו במקום לאחר הזנחה רבת שנים נושא. בית המרחץ מטופל ביסודיות על ידי מ"מ רה"ע, מיכאל אלפר ומנכ"ל העירייה, איתן שטיסאני, כאשר בכוונת עיריית חיפה לצאת לתכנון לקראת ביצוע תכנית שיפוצים כוללת למבנה בעלות ובהיקף של מיליוני שקלים, כשמתחם הסאונה יתוכנן מחדש בשטח ובמיקום מיטבי יותר.
בכדי לא להשאיר את ציבור המשתמשים ללא מענה, פנתה העירייה למשרד הבריאות לקבלת אישור והנחיות להמשך הפעלה של המתקן, תוך תיקון ושיפור ליקויים הכרחיים, ואכן בימים הקרובים יחלו עבודות שיפוץ במתחם הסאונה בעלות כוללת של 150,000 ₪, במקביל לתכנון כולל לשיפוץ כל חלקי המבנה בהתאמה לסטנדרטים עדכניים. תמוה הדבר, שיש מי שיצא להפגנות ומחאות, כאשר הנושא מקודם באינטנסיביות, בשיתוף פעולה מלא עם הנהלת בית המרחץ.
3 תגובות
 1. פינחס אמר/ה

  והכל בישביל הרוסים שהם אפילו לא יהודים וילדי הארץ משלמים

 2. אבי אמר/ה

  סיפורים …סיפורים.
  הגיע הזמן שיפסיקו להאכיל אותנו.
  תעשה ראשת העיר סקר צרכים של תושבי העיר ובהתאם לכך יתוקצבו פעולות העיריה.
  ריקודי עם צריך? יד לבנים צריך? מגרש כדורגל של 30000 צופים צריך? כמה מהצופים הם תושבי חיפה??
  אז גם בית מרחץ עירוני צריך

  1. אזרח ותיק אמר/ה

   יש אנשים בחיפה, שאפילו אם יהיה בית מרחץ בכל מפגש של שני רחובות יישראו מלוכלכים (בעיקר מבפנים)?

לא ניתן להגיב