הניצחון של רון • רון בקר החיפאי המייצג את חיפה בענף הלחימה MMA, ניצח באירוע ה BELLATOR היוקרתי

רון בקר החיפאי בן 26, עזב השנה את העסק המשפחתי והקדיש את כל כולו לקריירה כלוחם מקצועי. ביום חמישי האחרון עלה לקרב הכי חשוב בקריירה שלו עד כה באירוע 234  BELLATOR.

ביום חמישי 14/11/2019, נערך אירוע ה BELLATOR המפורסם בהיכל מנורה מבטחים שבתל אביב.


בלאטור היא הליגה השנייה בגודלה בעולם בתחום ה MMA (ראשי תיבות של אומנויות לחימה משולבות) וזו הייתה הפעם הרביעית שהליגה מגיעה לאירוע בארץ. באירוע נלחמים לוחמים מישראל ומשאר העולם. רון בקר, שעד לאחרונה עבד במסעדת פסטה בסטה, השייכת למשפחתו, החליט להקדיש את כל זמנו לאימונים לקראת התחרות במועדון הלחימה ספרטה בחיפה.

באירוע שהתקיים ביום חמישי, רון התחרה בקטגוריה עד 61.2 ק”ג (לאחר שהשיל 15 קילו ממשקל גופו). רון שלט בקרב מההתחלה וניצח את יריבו ארטיום קזרצב בנוק אווט טכני, כבר בסיבוב הראשון, לאחר 2 דקות.

רון לא זר לליגת  BELLATOR, שהתחרה בה כבר פעמיים (פעם אחת במשקל 70 ק"ג ופעם אחת במשקל 77 ק"ג). שנה שעברה נלחם שם בבן של אגדה בתחום, בשם קונרי גרייסי (בנו של רויס גרייסי) ולקח את הקרב בהתראה קצרה של שבועיים וללא מחנה אימונים במשקל 77 (3 קטגוריות משקל מעל הקרב השנה), רון נלחם קרב ארוך שנגמר בניקוד לטובת יריבו למרות שלדברי רון, הרבה מאלו שצפו בקרב, יגידו שהיה צריך ללכת אליו.

רון בקר (צילום: שי כץ)

במשך שנה מאז הקרב הקדיש כל דקה ושנייה ביום, על מנת לנצח השנה ב BELLATOR ולמצב את עצמו בטופ של ישראל בענף. לאחר הקרב מאזנו המקצועי ב MMA עלה לארבעה ניצחונות לעומת שני הפסדים ובכך רון הופך להיות הלוחם הפעיל הבכיר ביותר בחיפה.

רון ממשיך בקריירה המקצועית שלו וכבר מתאמן לקראת הקרבות הבאים. רון מתאמן ומאמן במועדון ספרטה בחיפה (ברחוב אורן 25, חיפה) ואומר שבימים אלו דור חדש של לוחמים גדל במכון ושחיפה הולכת להיות מעצמת MMA. לדברי רון הוא לא היה יכול להגיע למעמד הזה בלי עזרה מהחברים שלו במכון שהכינו ודחפו אותו….

רון בקר (צילום: באדיבות BELATOR)

רון בקר בתגובה לחי פה על הניצחון בתחרות הBELLATOR:

התחרות הייתה בשבילי אירוע מרגש וחזק מאוד. הכל נעשה יחד עם המאמן שי כץ, שנמצא איתי כבר עשר שנים, מלווה אותי ומאמן אותי. חשוב מאוד לתת לו את הקרדיט על העבודה שהוא עשה וגם למועדון sparta בו אני מתאמן.
רון בקר בעוד קרב ב BELLATOR (צילום: באדיבות BELLATORׁׂ)
רון בקר, בזירת ה BELLATOR ׁ(צילום: שי כץ)
תגובה
  1. דני אמר/ה

    לוחם תותח

לא ניתן להגיב