תאונת דרכים קשה ביציאה מקריית ביאליק • ארבעה נפגעים

תאונת דרכים קשה ביציאה מקריית ביאליק (צילום: לוחמי האש)

תאונת דרכים קשה אירעה הבוקר בין שני כלי רכב פרטיים, בדרך עכו לכיוון צפון, סמוך לשכונת צור שלום שבקריית ביאליק. כוחות חילוץ של לוחמי האש פעלו לחילוץ הנפגעים מהרכבים המעוכים.
בהמשך נדווח כאן על מצב הפצועים.

מכבאות והצלה תחנה איזורית חיפה נמסר לחי פה:
לפנות בוקר (3:30) נקראו 4 צוותים של לוחמי אש בפיקודו של להב רונן אטיאס לתאונת דרכים בין שני כלי רכב פרטיים בדרך עכו לכיוון צפון סמוך לשכונת צור שלום שבקריית ביאליק .
לוחמי האש חילצו מאחד הרכבים בחורה שעל פי גורמי הרפואה במקום מצבה הוגדר קשה.
רס”ר ערן כהן שהגיע ראשון לאירוע מספר:
“הגענו לתאונת חזית צד קשה בין רכב שנסע במהירות על הכביש הראשי לרכב שיצא מרחוב יוספטל בקריית ביאליק מאחד הרכבים נקרע המנוע ועף למרחק של 100 מטרים מעוצמת הפגיעה. ארבעת הפצועים, כבני 30 בערך, היו במצב בינוני וקשה ואנחנו פעלנו באמצעות כלים הידראוליים לחילוץ אישה אחת במצב קשה מאחד הרכבים.”
כל הפצועים פונו להמשך טיפול בבית החולים.

ממד”א נמסר לחי פה – חדשות חיפה:
הלילה בשעה 03:20 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על תאונת דרכים בין שני כלי רכב, בדרך עכו חיפה, בקריית מוצקין. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי”ח רמב”ם 4 פצועים, בהם: גבר כבן 30 במצב קשה, במצב לא יציב, עם חבלות בראש ובגפיים, ו-3 פצועים במצב בינוני, בהם: צעיר כבן 24 עם חבלות בפנים ובגפיים, צעיר כבן 24 עם חבלות בגוף, וצעירה כבת 26 עם חבלות בראש ובגפיים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.