דובי שיפמן הלך לעולמו | הלוויה ביום שני 11/11/19 בבית העלמין תל רגב – נחלת בנימין – היכל חרוב

דובי שיפמן, איש חיי הלילה והתרבות, בעל הלב הענק והנתינה האין סופית הלך לעולמו בביתו שבחיפה בסוף השבוע, בגיל 60 והותיר את החיפאים וכל מי שהכיר אותו המומים. דובי היה נשוי פעמיים והתגרש. השאיר אחריו אח שמתגורר בפורטוגל ואחות בארצות הברית.

הלווייה ביום שני 11/11/19 בשעה 15:00 בבית העלמין תל רגב – נחלת בנימין – היכל חרוב.

דובי שיפמן, בעל הלב הענק והנתינה האין סופית, הכישרון והיצירתיות החל את דרכו בשנות ה-80 כשפתח את 'דהבייה' בחוף הים לאחר מכן את מועדון 'הצינוק' והכניס את המוזיקה האלטרנטיבית לעיר. לאחר מכן הוא פתח 'חוות החיות' אליה הגיעו אמנים מכל רחבי הארץ. עבד באנזו ברמת ישי, ולפני מספר שנים פתח את דוביז' מקום עם אוכל טבעוני מופעי תרבות ואמנים. כשמכר אותו פתח יחד עם שותפים את ה'אלף'.

חברתו המקורבת עו"ד אביטל בן נון,  שמכירה אותו מגיל צעיר ואף עבדה בצעירותה אצלו ב 'דהבייה' מספרת:

דובי, היה בעל לב ענק ונתינה אין סופית. הוא עזר למאות אנשים ופתח להם את ביתו. הוא היה כרית ומיטה למי שנזקק, הוא ליווה כספים לאנשים גם כשבעצמו מצבו לא היה מזהיר. הוא רק נתן ועזר מכל הלב ללא תמורה. תמיד עזר עם נשמה יתרה איפה שאפשר לעזור הוא היה.

עוד סיפרה בן נון:

יש בחור טבעוני שסבל משיתוק מוחין וסיפר לי שדובי היה מגיע אליו כל חמישי עם אוכל טבעוני לגדוד מבלי לקחת כסף. זה היה דובי עזר לכל בנאדם שנתקל בו והיה זקוק לעזרה. הוא עשה מיליון דברים בחיים שלו מועדונים, מסעדות, יצר וכתב, נתן במה לאמנים והיה שגריר של בעלי החיים. בגלל זה פתחנו דף בפייסבוק באמצעותו אנחנו רוצים לאסוף חומרים על דובי כדי שבהמשך ננציח אותו וגם כדי לארגן לו אירוע פרידה שמתאים לו, כי לא יצא לנו להיפרד ממנו.
4 תגובות
 1. רפולי אמר/ה

  ברוך דיין האמת.
  גם אמו נפטרה לא מזמן. זכרה לברכה.
  כל כך מצער 😢

 2. ג'ניפר אמר/ה

  לפני פחות מחודשיים התראינו בהלוית אימו היקרה יהודית ז"ל ועכשיו איבדנו גם את דובי. לא ניתפס😢 עדי ועמית מקווה שלעולם לא תדעו עוד צער משפחה אהובה 💔😢

 3. לואיס אמר/ה

  מה קרה לו? איך נפטר

 4. ג'ניפר אמר/ה

  דובי. אין לך מושג כמה אני מצטערת כמי שהכירה את משפחתך עשרות שנים ראיתי את פניך בהלוויה של אימך דודתי היקרה ואני מאשימה אמן עצמי שלא עשיתי מספיק מאמץ לחבק ולעודד להרים את הרוח בנפולה הייתי פשוט צריכה לגרור אותך אלינו אני לעולם לא אסלח לעצמי. גם אם אתה סולח.
  טיפוסים מיוחדים כמוך כבר לא יהיו. היית אחד לדור. כל כך מקווה שאתה מוקף החום ואהבה לצד הוריך היקרים. דבר אחד מנחם שכשיגיע הזמן נפגש כולנו. 😔😪🌺

לא ניתן להגיב