נחנכה המרפאה המחודשת של כללית בקריית שפרינצק

מהפך במרפאת כללית בקריית שפרינצק בחיפה, שעברה מתיחת פנים בהשקעה כספית ניכרת ושינתה את פניה לבלי הכר. המרפאה החדישה, מרווחת ומאירת פנים, ובמתכונתה החדשה היא מונגשת לחלוטין, מעוצבת, והוכנו בה חדרים להרחבת שירות וכן אולם לקבוצות כמו הכנה ללידה, גמילה מעישון והרצאות.

במרפאה אותה מנהלת ד”ר שרה סיגלט, ניתן טיפול לכ- 5500 איש על ידי צוות הכולל חמישה רופאי משפחה ועוד רופא ילדים ועל ידי צוות של שלוש אחיות, בניהולה של רעיה ליפה,  שלושה עובדי מנהל בהובלתה של זוהרית קוריאט, כמו כן ניתן שירות, שלושה רוקחים בניהולה של סאנה סלבק, הנותנים גם שירות ייעוץ רוקחי אישי לאנשים הנוטלים מספר רב של תרופות וכן עובדת סוציאלית, כך שתושבי השכונה מקבלים מעטפת שירות בסמוך למקום מגוריהם.

חדר המתנה ילדים בקריית שפרינצק מרפאת כללית

מנהלת המרפאה, ד”ר סיגלט, הקימה לא אחת מרפאות, אך היה זה תמיד בתנאי שדה בעת שהתנדבה בעולם השלישי ובארצות מוכות גורל. הפעם זכתה לחנוך, יחד עם חבריה לצוות המרפאה ומנהלי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, את המרפאה המחודשת בניהולה. 

את הטקסחנוכת המרפאה, פתחה ד”ר רחל דהן, מנהלת מנהלת חיפה בכללית, שהביעה הערכתה לצוות ולמטופלים על סבלנותם וסובלנותם בתקופה הקשה בה נערך השיפוץ ועל השירות המעולה הניתן במקום.  לאחריה הודתה ד”ר סיגלט, על המתקן המחודש בו זכו המטופלים והצוות. היא הודתה לשותפיה לצוות שפועל יחדיו למתן שירות מעולה וציינה כי מאז הושלם השיפוץ מגיעים כולם לעבודה ועם חיוך גדול. היא ציינה בגאווה כי מדובר במרפאה אקדמית המשמשת מזה שנים רבות גם כמתקן להכשרה והדרכה של מתמחים מבית הספר לרפואה, דבר המעיד על רמתם המקצועית של חברי הצוות.

מרגשים במיוחד היו דבריו של סגל אלוני, בן 87 אשר מטופל במרפאה מזה כ- 50 שנים ועל אף ששוב אינו מתגורר בשכונה, בחרו הוא ומשפחתו להמשיך ולהגיע אליה לקבלת טיפול בשל היחס המעולה והצוות המסור- רוח הנשמרת גם כשמתחלפים אנשי הצוות בחלוף השנים. עתה, הדגיש נעים גם לקבל שירות במתקן כה נאה.

ד”ר יחיאל ארקין, רופא הילדים המיתולוגי  ציין בחיוך כי בעבר היו מגיעים למחלקת הילדים כדי לפגוש בו ואילו עתה מגיעים הילדים וההורים כי חדר ההמתנה מרווח והגדוש בצעצועים ובקירות מאוירים. 

אחרון המברכים היה רונן נודלמן, מנהל המחוז שציין כי מדובר במרפאה איכותית ביותר שציוניה באיכות רפואית הם מהגבוהים בארץ מעל ל 92 ועדין ממשיכה להשתפר, כך גם בתחום היחס ומדדי שירות נוספים. הוא הודה לצוות על עשייתו הברוכה למען המטופלים.

צוות מרפאת כללית קריית שפרינצק
3 תגובות
 1. ניסים אמר/ה

  כל הכבוד רק שינסו להפסיק את מחלת הדברת ברוסית של צוות בית המרקחת שלא מפספס שום הזדמנות לפתוח בפיטפוט בשיחה הרוסית עם כל לקוח רוסי שבא לקנות סל הכל משחת שיניים.מותר לדבר בעבודה ואפילו רצוי אבל כל בנאדם שפוי יודע מתיי זה גולש למחלת דברת של הרוקחים מחבר העמים.

  1. אורה אמר/ה

   למה ככה ללכלך, צוות מעולה, רופאים רוקחים משרד אחיות, אין מילים, תתבייש לך ניסים

 2. יפית אמר/ה

  מרפאה ברמה גבוה, צוות משרד מחייך צוות רוקחים מקצועי, רופאים ואחיות אנושיים, ישר כוח. מלאכים אתם

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.