נער נורה ברחוב מסדה בחיפה

נער כבן 15 נפצע מירי לפנות בוקר (שני) ברחוב מסדה בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפולו בפצוע ופינו אותו לבי”ח רמב”ם במצב בינוני, יציב, בהכרה. המשטרה פתחה בחקירה לבדיקת הרקע ונסיבות האירוע.
יש לציין כי מדובר באירוע הירי השלישי המתרחש ברחובות העיר חיפה מתחילת חודש אוקטובר והאירוע השביעי במספר בחודש וחצי האחרונים.

מבית חולים רמב”ם נמסר לחי פה: “הפצוע נותח ומאושפז. אין סכנה לחייו”.

ממד”א נמסר לחי פה – חדשות חיפה:
לפנות בוקר, בשעה 04:06 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על נער, כבן 15, שנפצע מירי ברחוב מסדה בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו לנער טיפול רפואי ופינו אותו לבי”ח רמב”ם, כשהוא במצב בינוני, יציב ובהכרה.

ירי וחיסולים בחיפה


כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

הגיבו כאן לכתבה

9 תגובות
 1. א.א.חיפה אמר/ה

  מה קורה בחיפה.לדעתי רק דבר אחד. נכנסו להתגורר ערבים בתוך רכוזי יהודים.ידוע שהיו אזורים שבהם התגוררו ערבים. המו ואדי סליב.העיר התחתית.חלק מקרית אליעזר. ומה שקורה שהיום היהודים חשופים למריבות שלהם בניהם .עחנת זה הדבר הכי חשוב שהמדטרה צריכה לעדות לנקות את ישוב מעבריינים.אי אפשר שכך ימשך.יסרנו למ ב מה שהיה בתקופת המנדט שהיהודים נרצחו.די אני רוצה להרגיש בטוחה המקום מגורי. מה קורה אני לא אסתובב בעיר התחתית. או באזורים שציינתי.סאת מגימה שאינה נותנת בטלון לאסרחיה. לא האירנים כעת. עניין אותי. מעניין מה שקורה היום.ליד הבית שלי.משטרה ושופטים תתחילו לעשות את העבודה שלכם בנתיים רק מאשימים אחד את השני ואנחנו באמצע.ממשלה אין וחיינו בהפקר

 2. מיר אמר/ה

  המשטרה חוקרת…

 3. ב.ב. אמר/ה

  א.א.חיפה- אין כמו גזענות טובה, אה…

 4. עמרסקי אמר/ה

  לכל היהודים בחיפה, תפנו את עיר מגוריכם למרכז,כמו הפינויים שהיו מירי הטילים בצפון ובדרום, ישארו החטיפה רק הרוצחים שיהרגו זה את זה ואז תחזרו ,ןלגלעד ארדן לתת פרס נובל לביטחון ושלום ולמשטרה שלום,.

 5. יוני אמר/ה

  חיות בתוכנו.רק כוחחחח להיכנס בהם חזקקק

 6. זהבה אמר/ה

  כל דבר הנוגד את הטבע האנושי לא יתקיים לעד. הקומוניזם נראה נהדר על הנייר אך מנוגד לטבע האנושי והתמוטט.

  בתקופת האפרטהייד בדרא”פ היה לשחורים הרבה יותר טוב אבל זה נגד הטבע האנושי להיות נשלט ע”י מיעוט ולראייה התמוטט ואיתו התמוטטה דרא”פ העשירה.

  אותו דבר בגין שכנות עם הערבים. אדם רוצה ששכניו יהיו דומים לו ויהודים וערבים באותו בניין לא הולך יחד. האוכלוסיה ברח’ מסדה מאוד מעורבת וזה מה שקורה. ההתערבבות בכבביר גם כן בעייתית וזה רק עניין של זמן שתהיה התפוצצות ויריות.

 7. ניסים עובד אמר/ה

  עניין של זמן

 8. ניסים עובד אמר/ה

  עניין של זמן בכל חיפה יש מעורבות בין ערבים ויהודים לא רק במסדה .המשטרה לא עושה כלום תחנות סמים בכל רחוב בהדר מוכרים לבני נוער ואין מפריע רחוב ברזילי יש 10 תחנות סמים והמשטרה לא עושה דבר

 9. ליטל אמר/ה

  יריות זה מפחיד. הגזענות בתגובות פה סתם מחרידה. לא בטוחה מה עדיף. תתביישו.

הגיבו כאן לכתבה