הושלמו עבודות השיפוץ של מרפאת כללית ברמות רמז חיפה

מרפאת כללית ברמות רמז הנותנת שירות לכ- 4000 מבוטחים עברה מתיחת פנים וחודשה בתום מספר חודשי בינוי אינטנסיביים. עבודות השיפוץ הנרחב כללו ריצוף חדיש, ריהוט עדכני ומיתוג חזות המקום. כיום המרפאה פועלת במבנה מודרני ומאיר פנים ובו בזמן נשמר אופייה כמרפאה שכונתית עם אווירה משפחתית שמשרה רוגע על קהל המטופלים.


צוות המרפאה, שהמשיך לתת במהלך כל תקופת השיפוץ שירות מסור במשכן זמני בקומה השנייה, כולל שני רופאי משפחה בניהולו של ד”ר אברהם קוזין, רופאת הילדים האהודה שעברה ממרפאת יוליוסבורגר – ד”ר רינה פרידמן, שגם מנהלת את שיר”ן יעוץ לנוער של כללית בחיפה, שתי אחיות בניהולה של מירית שמיר, שני רוקחים בניהולה של רעיה בורוכוף, שני עובדי משרד בניהולו של צבי מלמד ועובדת משק מסורה.


במרפאה ישנו אולם הרצאות בו נערכות סדנאות לקידום בריאות וכן מתקיימת פינה חמה לגימלאים בימי רביעי שכוללת הפעלה, הרצאות, סרטים ושירה. בקומה השניה של המבנה החלה לפעול המחלקה הגריאטרית של כללית אליה עבר השירות שפעל עד כה במרפאת אבן סינא ועתה הוכן בעבורו מבנה חדיש ונוח למטופלים.

רונן נודלמן מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)
רונן נודלמן מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי (צילום: סמר עודה כרנתינג’י)

מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית רונן נודלמן:

מהלך השנה האחרונה השקיעה כללית משאבים רבים בחידושן של מרפאות ותיקות, במטרה להתאימן לצרכים של המטופלים כיום ובדגש על הנגשה מיטבית, הקפדה על סודיות המטופל ויצירת סביבת עבודה ומתן שירות ידידותית ונעימה.
מרפאת כללית ברמות רמז חיפה
מרפאת כללית ברמות רמז חיפה
מרפאת רמות רמז לאחר שיפוץ – צוות המרפאה

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. יוסי שי אמר/ה

    המרפאה בבורוכוב מדהימה אנשים נפלאים צוות מצויין מד”ר קוזין עבוק לד”ר משה עבור לרוקחות החיות המנהלה ועד המנקה תמיד נקי
    יוסי שי

הגיבו כאן לכתבה