ד”ר סילבי שילר מונתה למנהלת מינהלת קריות בכללית

ד”ר סילבי שילר, תושבת חיפה, בת 49, נשואה ואם לשתי בנות, מומחית ברפואת משפחה שניהלה בשנים האחרונות את מרפאת כרמל צרפתי, מרפאה שהצטיינה כמרפאת בוטיק עם ציונים גבוהים באיכות רפואית ושביעות רצון מטופלים מונתה למנהלת מינהלת קריות בכללית המשרתת כ-140 אלף מבוטחים.

במסגרת תפקידה היא אחראית על כ-100 רופאי משפחה וילדים המקבלים בעשרות מרפאות של כללית המצויות בכל קריה ושכונה ברחבי הקריות, מרפאות אם, ברפואה היועצת הפועלת במרפאת לב הקריה, במרכז לבריאות הילד בקריון ובמרפאות עצמאיות בקריות בהן מתקבלים מבוטחי כללית ללא תשלום נוסף. כמו כן, פועלת המינהלת בשיתוף פעולה הדוק עם מרכז רפואי זבולון.

ד”ר שילר, שלמדה רפואה בטכניון והתמחתה ברפואת משפחה במחלקה לרפואת משפחה בחיפה מסבירה על החלטתה להתמחות ברפואת משפחה:

ההחלטה נבעה בגלל הגיוון הרב, ההזדמנות להשקיע ברפואה מונעת החשובה כל כך לבריאות הקהילה, ההזדמנות להכיר את המטופל לאורך זמן, להכיר את סביבתו ואת המשפחה ולהעניק למטופלים טיפול מיטבי, בראיה רחבה.

עבור ד”ר שילר החזרה לקריות היא סגירת מעגל, שכן שם החלה את המסלול המקצועי שלה כרופאה מתמחה ברפואת משפחה, במרפאת פינסקר בקריית אתא (היום לב הקריה) וכן כילדה להורים ששניהם היו משך שנים רבות רופאי כללית בקריית ים.

המוטו שלה הוא אמונה בחשיבה חיובית ובאורח חיים בריא ובדעתה להוביל את המינהלת למצוינות רפואית, מתן שירות זמין, אנושי וחדשני לכלל המטופלים, תוך טיפוח נותני השירות מכלל הסקטורים. בזמנה החופשי היא אוהבת לעסוק בקריאה, עיצוב פנים וטיולים בעולם.

ד"ר סילבי שילר - מנהלת מרפאת זאב - חנוכת מרפאת זאב המשופצת בכרמל הצרפתי - כללית (צילום: ירון כרמי)
ד”ר סילבי שילר – מנהלת מרפאת זאב – חנוכת מרפאת זאב המשופצת בכרמל הצרפתי – כללית (צילום: ירון כרמי)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. ירון אמר/ה

    רופאה מצויינת! בהצלחה בתפקיד החדש!

  2. יעל שפרי שפירא אמר/ה

    אכן רופאה מדהימה ובעיקר אישה מדהימה ובעיקר בת אדם משכמה ומעלה… מזל טוב וישיר כוחה.