המשטרה בעניין הנער בן 12 שהותקף ע”י שוטר בטירת כרמל: הטענות נבחנו ונמצא כי אינן עולות בקנה אחד עם הממצאים בשטח

ילד הותקף ע"י שוטר בטירת כרמל

לפני כשבועיים ישבו מספר נערים בני 12-13 על חומה בשכונה הדרומית בטירת כרמל. לפתע הגיעה ניידת משטרה וירד ממנה שוטר שדרש מהילדים בגסות וניבולי פה לעזוב את המקום. אחד הילדים שאל אותו “למה אתה מדבר אלינו ככה” והשוטר המשיך לנבל את הפה ואף איים “אם לא תעוף מהמקום אתה תחטוף את המכשיר קשר בראש”. הילד ענה לשוטר שהוא לא מפחד ממנו.

אמו של הילד מספרת כי מהר מאוד החל מסע אלימות קשה מצד השוטר שחנק את הילד באכזריות, תוך שהוא לוחץ את אצבעותיו על עורקיו בצוואר. ליפף את חולצתו של הילד עד חניקה כל זה כשהילד צועק לשוטר תוריד את הידיים אתה חונק אותי. ככל שהתאספו אנשים באיזור ודרשו מהשוטר לעזוב את הילד השוטר הגביר את האלימות ואחר כך החליט לגרור את הילד בחוזקה ולנסות להכניסו לניידת.

פקח בשיטור המשולב שעבד בצוות עם השוטר ניסה להפריד את הילד מידיו האכזריות של השוטר ונידחף על ידי השוטר. הפקח הזעיק ניידת נוספת והתעקש שקצין יהיה נוכח. השוטר שהבין את מעשיו לאחר מכן החליט להגיש נגד האם תלונה על תקיפה.

הוריו של הילדים הגישה תלונה במח”ש.

מהמשטרה נמסר לחי פה בתגובה:

מדובר במחזור טענות שעלו לפי כשבועיים, לאחר שנבחנו ונמצא כי אינן עולות בקנה אחד עם הממצאים בשטח. מדובר במעצר שבוצע לאחר שהחשוד סירב להזדהות, איים על שוטר ותקף אותו באגרופיו, כאשר נבהיר כי  השוטר נקרא למקום במסגרת עבודתו ובעקבות פניות  למוקד 100 על מנת להפסיק את הפרעת המנוחה מצד קבוצת בני נוער כלפי התושבים הגרים בסמיכות לגן הציבורי. לצערנו, הסרטון המוצג קטוע ומציג תמונה חלקית המעוותת את אשר קרה ולראיה, עם זיהויו של החשוד ע”י אמו, שאף היא גידפה ותקפה את השוטר, שוחרר הנער וזומן לחקירה בתחנת המשטרה עם הוריו.
ילד הותקף ע”י שוטר בטירת כרמל
ילד הותקף ע”י שוטר בטירת כרמל
ילד הותקף ע”י שוטר בטירת כרמל
2 תגובות
  1. אהרון בונס אמר/ה

    המשטרה משקרת כרגיל יש שם שוטרים עברינים שצריכים לעוף מהמשטרה ומהר ומי שמכסה עליהם פושעה יותר גדול

  2. פינחס אמר/ה

    ניראה לי שהשוטר צריך לפחד מהיום על מישפחתו

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.