“חתם בפוקס” – ז’אנדו פוקס הוא הרכש החדש של מכבי חיפה

ז'אנדו פוקס (צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי)

הקשר האחורי מקמרון, חתם ביום ב’ (09/09/2019) במכבי חיפה ויהיה הזר החמישי שלה בסגל לעונה. ברזומה שלו הופעות בליגה הצרפתית ובנבחרת הלאומית מול ברזיל. צפו בביצועיו של הקשר בצרפת.

JEANDU FUCHS
ז’אנדו פוקס (צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי)

גדל בצרפת ואף שיחק בנבחרות הצעירות
ז’אנדו פוראט פוקס, הוא הזר החדש של מכבי חיפה. הקמרוני מגיע כמחליף לבן ארצו ז’ורז’ מנדז’ק, ששיחק בעונה שעברה והותיר רושם טוב בקבוצה, אך לצערם של הירוקים, לא המשיך בקבוצה. פוקס, הוא הקמרוני השלישי במכבי חיפה בשנים האחרונות אחרי מנדז’ק וארנסט מאבוקה, שמשחק כבר 3 עונות בקבוצה. למרות שנולד ביאונדה, בירת קמרון, גדל ז’אנדו בצרפת ואף שיחק בנבחרות הצעירות של ה”טריקולור”. לעומת זאת, בבוגרים, החליט לשחק עבור הנבחרת של ארץ הולדתו ובנובמבר 2018, זומן למשחק הנבחרת של קמרון נגד ברזיל. פוקס, שיחק בשנים האחרונות בקבוצת סושו הצרפתית ובקיץ האחרון, נמכר לקבוצת אלאבס הספרדית, ממנה הושאל למכבי חיפה.

פוקס (21),מתפקד במקור כקשר אחורי, אך יכול לשחק במספר תפקידים כמו מגן שמאלי, בלם אחורי, מגן ימני, קשר 50-50, וקשר התקפי. הקשר מגיע למועדון בהשאלה לעונה הקרובה וכרגע משלים את הסגל של מכבי חיפה.
ההחתמה נחשבת להחתמה טובה ומפתיעה, בהתחשב בכך שהשחקן שיחק בליגה הצרפתית, בנבחרות איכותיות ולאחרונה הצטרף ללה ליגה הספרדית.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.