ירי בחיפה | רופא נפצע קשה מירי ברחוב אלנבי בעיר

גבר בן 33 נפגע מירי בדרך אלנבי בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפלו בנפגע ופינו אותו לבי”ח רמב”ם במצב קשה בהכרה. המשטרה מבצעת סריקות אחר מבצעי העבירה, לצד איסוף ממצאים בזירה ע”י חוקרי המז”פ במסגרת חקירה שנפתחה.
הרקע והנסיבות בבדיקה. במקום נמצאו מספר רב של תרמילים.

עדכון המשטרה לשעה 9:27: רחוב אלנבי נחסם לתנועה בקטע הכביש הרלוונטי, לשם פעילות חוקרי הזיהוי הפלילי. המשטרה בודקת את נסיבות האירוע והרקע, כאשר בשלב זה טרם נמצא הקשר למשלח ידו של הקורבן, שהנו רופא בביה”ח בעיר.

פראמדיק מד”א חנן זוהר סיפר: “כשהגענו לרחוב ראינו בסמוך לכניסה לבניין המגורים גבר בן 33 שוכב בהכרה עם פצעי ירי בגופו. תוך כדי טיפול רפואי מציל חיים שכלל חבישות ועצירת דימומים העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים רמב”ם כשמצבו קשה ולא יציב”.

מבית חולים רמב”ם נמסר: “הפצוע מאירוע הירי ברחוב אלנבי בטיפול בחדר הלם. מצבו בינוני ועדיין מונשם כי הונשם בשטח”.

הגיבו כאן לכתבה

6 תגובות
 1. סאם אמר/ה

  איפה זה קרה ? אלנבי ???

  1. Nikita אמר/ה

   כן אלנבי. לפני במוזיאון. נורה מרכב חולף.

 2. דני אמר/ה

  מלא ערבים גרים שם.. תמיד יש בעיות איתם ..עושים רק צרות בכל חיפה ..בעיה מאוד גדולה עם הערבים בחיפה רק צרות ואלימות יש מהם ..אין חוק אין כלום

  1. Ali g אמר/ה

   קפוץ

  2. אניה אמר/ה

   מה אתה אומר רק ערבים הם שעושים את הבעיות חביבי לפני שאתה כותב משהו תחשוב טוב אגב אני לא ערביה שלא תחשוב את זה רק אומרת לא חסרים עבריינים יהודים

 3. ירון חנן אמר/ה

  נורא! המשטרה איבדה מזמן שליטה על ירי הכנופיות בחיפה ובמדינה, אין להם ברוב המקרים אפילו קצה חוט לאיתור הפושעים שמסכנים את חיינו!

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור חדשות חיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו